92.YILINDA CUMHURİYET KONSERİNE İLGİ YOĞUN OLDU

  • 25 Ekim 2015
  • 1.385 kez görüntülendi.
92.YILINDA CUMHURİYET KONSERİNE İLGİ YOĞUN OLDU

92.YILINDA CUMHURİYET KONSERİNE İLGİ YOĞUN OLDU

Belediye tarafından düzenlenen 92. Yılında Cumhuriyet Konserine ilgi yoğun oldu. 

asiksefaikonserikss (1)

Belediye tarafından düzenlenen 92. Yılında Cumhuriyet Konserine ilgi yoğun oldu.

Biz Türkiye’yiz Kültür ve Sanat Topluluğu tarafından, belediyemiz katkıları ile Cumhuriyet Konseri ve Özel Gösterisi Belediye Kapalı Spor Salonu tesislerinde düzenlendi. Programda; Aşık Sefai, Ahmet Coşkun, Volkan Sönmez ve gösteri ekibi sahne aldı.

Konsere, Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, Belediye Başkanı Saffet Acar, MHP il Başkanı Raşit Demirel, MHP ilçe Başkanı İbrahim Acar, belediye meclis üyeleri, MHP yönetim kurulu üyeleri, Bayanlar Meclisi Başkanı Günsel Acar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Belediye Başkanı Saffet Acar program sonrasında yaptığı konuşmasında şunları söyledi; “Saygı değer dostlarım, gerçekten bu gece duygu dolu bir gece yaşadık. Bu topraklar kolay alınmadı, şehitlik zor – gazilik zor. Değerli dostlarımıza, arkadaşlarımıza ve değerli hocama sonsuz teşekkür ediyorum, buraya kadar geldiğiniz içinde sizleri kutluyorum. Cenabı Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Ne mutlu Türküm diyene”

Yapılan konuşma sonrasında Başkan Saffet Acar, Aşık Sefai ve ekip arkadaşlarına çiçeklerini takdim ederek kendilerine teşekkür etti.

asiksefaikonserikss (2) asiksefaikonserikss (3) asiksefaikonserikss (4) asiksefaikonserikss (5) asiksefaikonserikss (6) asiksefaikonserikss (7) asiksefaikonserikss (8) asiksefaikonserikss (9) asiksefaikonserikss (10) asiksefaikonserikss (11) asiksefaikonserikss (12) asiksefaikonserikss (13) asiksefaikonserikss (14) asiksefaikonserikss (15) asiksefaikonserikss (16) asiksefaikonserikss (17)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.