Acar, Akşener tarafından Organize Edilen İftar Programına Katıldı

  • 13 Haziran 2016
  • 1.053 kez görüntülendi.
Acar, Akşener tarafından Organize Edilen İftar Programına Katıldı

Başkan Acar, Meral Akşener’in ATO Congresium’da organize edilen iftar yemeği programına katıldı

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener’in ATO Congresium’da organize edilen iftar yemeği programına katıldı.

İftar programında bir konuşma yapan MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener, MHP’nin olağanüstü kongre süreci ile ilgili “19 Haziran’daki kongre meşrudur, hukukidir, zorunludur. O bir seçim kongresi değildir, sadece bir tüzük değiştirme kongresidir. Tüzük değiştikten sonra o kongrede, o kurultayda seçimli bir kongre, kurultay kararı sizler tarafından alınacaktır” dedi.

MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener, MHP’lilerle iftar yemeğinde bir araya geldi. ATO Congresium’da gerçekleşen iftar programına Meral Akşener’in yanı sıra çok sayıda partili katıldı. İftar yemeğinin ardından konuşma yapan Meral Akşener, “Bir hafta sonra, 19 Haziran’da kongremizi yapacağız. Bu konu hakkında da konuşmak için bir araya geldik. Biz demokratik bir hakkı, hakkımızı kullanmak üzere yola çıktık” şeklinde konuştu.

Kongre süreci boyunca 6 aydır bir hukuk mücadelesi verdiklerinin altını çizen Akşener, “Tam 6 aydır küpe taş atılıyor. 6 aydır uğraşıyoruz. 1 Kasım seçim sonuçlarının MHP mensuplarına, ülkücü harekete uygun olmadığı, potansiyelimizin o sonuçlara denk düşmediği, 40 milletvekiline düşmenin, yarı yarıya milletvekili kaybetmenin, 2 milyondan fazla oy kaybetmenin bizim için yanlış olduğu, haksızlık olduğu, dolayısıyla nerede eksik yaptık, nerede gediğimiz var, nerede yanlışımız var sorularının cevabını bulmak üzere yola çıktık. O gün bugündür koşuyoruz” ifadelerini kullandı.
meralakseneriftar2 meralakseneriftar3 meralakseneriftar4

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.