ACAR, DİNAR MYO’DA DERS BAŞI YAPTI

  • 16 Ekim 2015
  • 959 kez görüntülendi.
ACAR, DİNAR MYO’DA DERS BAŞI YAPTI

2015yldersbasi (1)

ACAR, DİNAR MYO’DA DERS BAŞI YAPTI

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Dinar Meslek Yüksekokulu’nda 2015-2016 yılı eğitim ve öğretim sezonunda ders başı yaptı.

Başkanlığın yanı sıra sanayici ve eğitimcilik dalında da aktif hayatını sürdüren Başkan Saffet Acar, 2015 ders yılı başlangıcında öğretim görevlisi olduğu Dinar MYO’da ilk dersine başladı. Kamu Maliyesi dersi ile bu yıl ilk kez öğrenciler ile bir araya gelen Acar, ilk dersinde yaptığı yoklama sonrasında tek tek tanışarak öğrenciler hakkında bilgi aldı. Kendisinin de bu sıralardan geçtiğini ifade eden Acar, öğrencilik yıllarından da kısa örnekler verdi. Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde eğitimini sürdürürken gece okuduğunu, gündüzleri ise ambulans şoförlüğü ve gazetecilik gibi farklı işlerde çalıştığını, hiç sene kaybı olmadan okulunu başarılı bir şekilde bitirdiğini belirten Başkan Acar, çok çalışmanın ve çok okumanın altını çizdi. Kamu Maliyesi kitabı, vize ve finaller hakkında bilgi veren Acar, öğrencilere sıkıntı ve isteklerinin olup olmadığını da sordu. Alınan bilgiye göre, Başkan Acar, her yıl olduğu gibi bu yılda kamu maliyesi kitabını kendisi temin ederek öğrencilere dağıttı.

Başkan Acar öğrencilere ilk ders saati öncesinde Dinar’ın nüfusu, coğrafi, ekonomik, sosyal ve kültürel yapısı hakkında bilgi verdi.

2015yldersbasi (2) 2015yldersbasi (3)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.