ACAR KABRİSTANA GELEN VATANDAŞLARIN BAYRMINLARINI KUTLADI

  • 23 Eylül 2015
  • 1.195 kez görüntülendi.

 

 ACAR KABRİSTANA GELEN VATANDAŞLARIN BAYRMINLARINI KUTLADI

Belediye Başkanı Saffet Acar, Kurban Bayramı arifesinde yakınlarına dua okumak için kabristana gelen vatandaşların bayramlarını kutladı.

Asri mezarlık giriş kısmında Belediye Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek’in de hazır bulunduğu programda Belediye zabıta ekipleri de vatandaşlara Belediye lokumlardan ikram ettiler. Asri mezarlıkta yapılan çalışmalar vatandaşlar tarafından takdir ile karşılanırken, Başkan Acar’a çalışmalarında başarılar dilediler. Yoğun yağmur altında mezarlığa gelen vatandaşlar ile tek tek ilgilenen, hal ve hatırlarını soran Belediye Başkanı Saffet Acar kurban bayramlarının hayırlı olması temennisinde bulundu. Çekilen hatıra fotoğrafları ile program devam etti.

kurbanarefesiasri (1) kurbanarefesiasri (2) kurbanarefesiasri (3) kurbanarefesiasri (4) kurbanarefesiasri (5) kurbanarefesiasri (6) kurbanarefesiasri (7) kurbanarefesiasri (8) kurbanarefesiasri (9) kurbanarefesiasri (10) kurbanarefesiasri (11) kurbanarefesiasri (12) kurbanarefesiasri (13) kurbanarefesiasri (14) kurbanarefesiasri (15) kurbanarefesiasri (16) kurbanarefesiasri (17) kurbanarefesiasri (18) kurbanarefesiasri (19) kurbanarefesiasri (20) kurbanarefesiasri (21) kurbanarefesiasri (22) kurbanarefesiasri (23)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.