ACAR YAŞLILARLA SUÇIKAN’DA BULUŞTU

  • 23 Mart 2016
  • 1.232 kez görüntülendi.
ACAR YAŞLILARLA SUÇIKAN’DA BULUŞTU

ACAR YAŞLILARLA SUÇIKAN’DA BULUŞTU

Belediye Başkanı Saffet Acar ve eşi Bayanlar Meclisi Başkanı Günsel Acar, geziye gelen huzurevi sakinleri ile Suçıkan’da bir araya geldi.

Her yıl 18 – 24 Mart tarihleri arasında kutlanan ‘Yaşlılara Saygı Haftası’ nedeniyle Buhurcular Huzurevi Başkanı Aynur Toker ve huzurevi yönetim kurulu üyeleri yaşlılar ile birlikte Suçıkan’a bir gezi düzenledi. Başkan Acar ve Bayanlar Meclisi Başkanı Günsel Acar huzurevi yönetimi ve yaşlılar ile yapılan gezi ziyaretinde bir araya geldi. Başkan Acar eşi Günsel Acar hanımefendi ile birlikte tüm yaşlılarla tek tek görüşerek hal ve hatırlarını sordular. Başkan Saffet Acar yaşlılara saygı haftasını kutlayarak şunları söyledi; “Yaşlılarımız bilginin ve tecrübenin kaynağı, genç nesillerin her daim yol göstericileridirler. Herkes için nihai bir sonbahar mevsimidir yaşlılık. Acısıyla ve tatlısıyla geçen bir ömür sonrasında yaşlılarımız, bir ilgi ve sevgi arayışları içerisindedir. Hepimizin yaşayacağı bir dönem olacak yaşlılık için şimdiden onların duygularını anlamak ve onlara istedikleri ilgi ve sevgiyi göstermemiz gerekmektedir.” dedi.    
huzurevi-sucika-mart2016 (7)huzurevi-sucika-mart2016 (8) huzurevi-sucika-mart2016 (6) huzurevi-sucika-mart2016 (5) huzurevi-sucika-mart2016 (4) huzurevi-sucika-mart2016 (3) huzurevi-sucika-mart2016 (2) huzurevi-sucika-mart2016 (1)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.