ACAR’DAN ÜNAL YILMAZ KOLEJİNE ZİYARET

  • 09 Mart 2016
  • 1.060 kez görüntülendi.

ACAR’DAN ÜNAL YILMAZ KOLEJİNE ZİYARET

Belediye Başkanı Saffet Acar, 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeni ile ilçemiz Park Ala binasında bulunan Özel Ünal Yılmaz Kolejine ziyarette bulundu.

Kolejde görev yapan tüm bayanlara çiçek vererek Kadınlar Günü kutlayan Acar, öğrencilere yönelik  konuşmasında şunları söyledi; “Aslında her gün kadınların günü, kadınlarımız olmasa biz bu gün burada olamazdık. Ana başta taç imiş her derde ilaç imiş, ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar, cennet anaların ayağının altındadır. Yani hep analarımız üzerine konuşuyoruz çünkü analarımız bizim en değerli varlıklarımızdır. Sizlerde birer anne olacaksınız, erkeklerimiz birer baba olacak bu ülkeye hizmet edecek dolayısı ile benim sizlerden büyük bir ricam anne ve babalarınıza çok sevgi ve saygı gösterin. Özellikle annenize üf bile demeyin, çünkü bu günlere bizi annelerimiz getirdi. Bu nedenle bütün anneleri kutluyorum, bütün kadınları kutluyorum, siz minik öğrencilerimiz yarın büyüyüp abla, anne olacaksınız, nene olacaksınız bu ülkeye hizmet edeceksiniz. Sizleri seviyorum ve hepinizi öpüyorum.” dedi

kolej-cicek-ziyaret (1) kolej-cicek-ziyaret (2) kolej-cicek-ziyaret (3) kolej-cicek-ziyaret (4) kolej-cicek-ziyaret (5) kolej-cicek-ziyaret (6) kolej-cicek-ziyaret (7) kolej-cicek-ziyaret (8) kolej-cicek-ziyaret (9) kolej-cicek-ziyaret (10) kolej-cicek-ziyaret (11) kolej-cicek-ziyaret (12) kolej-cicek-ziyaret (13) kolej-cicek-ziyaret (14)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.