Afyonkarahisar Dinar ve Çölovası Köyleri Derneği Bu Yıl 213 Öğrencimizin Yüzünü Güldürdü

  • 14 Eylül 2017
  • 1.675 kez görüntülendi.
Afyonkarahisar Dinar ve Çölovası Köyleri Derneği Bu Yıl 213 Öğrencimizin Yüzünü Güldürdü

Afyonkarahisar Dinar ve Çölovası Köyleri Derneği Bu Yıl 213 Öğrencimizin Yüzünü Güldürdü

Afyonkarahisar Dinar ve Çölovası Köyleri Derneğimiz-İzmir 2017 yılında düzenlemiş olduğu 5. Katmer şenliğinden elde edilen gelir ile bu yılda yine 213 öğrenciye okul araç gereç ve kırtasiye yardımı yaptı.

Dernek yönetim kurulu başkanı sayın Fadime ACAR çocuklar bizim geleceğimiz bu nedenle en güzel yatırım çocuklarımız dedi. Bu nedenle bu yıl İzmir de düzenlemiş olduğumuz geleneksel katmer şenliğinden elde edilen gelirlerin bir kısmı ve her zaman bizlerin yanında olan hayır sever vatandaşlarımızın desteği ile 213 öğrencimizi sevindirdik. Halen de sevindirmeye devam ediyoruz. Okullar açılıncaya kadar da yaklaşık 240-245 öğrencimize yetecek kadar malzememiz var ve yönetim kurulu üyelerimizin tespitleri ile öğrencilerimize ulaştırmaya çalışıyoruz. Tespit edilen öğrencilerimize hazırlanan malzemeler yönetim kurulumuz , kadın kollarımız ve gençlik kollarımız aracılığı ile evlerine kadar teslim ediliyor. Biz bu uygulamayı geçen yıl başlattık ve 115 öğrenci iken bu yıl 213 öğrenciye kadar ulaştık. İnşallah ilerleyen yıllarda bu sayıyı daha da artırmaya çalışacağız. Umarım diğer Sivil toplum örgütlerine örnek oluruz. Başta yönetim kururlu üyelerimize, kadın kolları başkanımız sayın Sultan SANCAR ve ekibine , gençlik kolları başkanımız Kamber ELMAS ve ekibine ve ayrıca bizleri yalnız bırakmayarak destekleyen duyarlı vatandaşlarımıza derneğimiz adına teşekkürlerimizi bir borç biliriz dedi.

Bizlerde bu örnek davranışlarından dolayı Afyonkarahisar Dinar ve Çölovası Köyleri Derneği-İzmir başkanı Sayın Fadime ACAR ‘a , tüm yönetim kurulu üyelerine, Kadın kolları başkanı Sayın Sultan SANCAR ve ekibine , gençlik kolları başkanı sayın Kamber ELMAS ve ekibine çalışmalarından dolayı teşekkür eder başarılarının devamını ve diğer sivil toplum örgütlerine örnek olmasını dileriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.