AFYONKARAHİSAR İŞKUR ŞUBE MÜDÜRÜNDEN ZİYARET

  • 21 Kasım 2014
  • 3.545 kez görüntülendi.
AFYONKARAHİSAR İŞKUR ŞUBE MÜDÜRÜNDEN ZİYARET

iskurziyaret

AFYONKARAHİSAR İŞKUR ŞUBE MÜDÜRÜNDEN ZİYARET

Çalışma ve İş Kurumu (İşkur) Afyonkarahisar Şube Müdürü Ahmet Karakaya ve İşkur Personellerinden Muhammet Özgül Belediye Başkanı Saffet Acar’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, İşkur’ un Mobil Hizmet Noktası hakkında bilgi verildi. Vatandaşların iş başvuru yada personel ihtiyaçlarını kuruma gitmeden yapabilmeleri için gerekli bilgileri; iş ve meslek danışmanları tarafından, mesleki eğitim, girişimcilik, işbaşı eğitim programı, iş ve meslek danışmanlığı gibi hizmetler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Belediye Başkanımız Saffet Acar yaptığı açıklamada, Toplum Yararına Çalışma Projesi, İş Başı Eğitim Programı ve Girişimcilik kurslarının Dinar ve çevresinde bulunan Başmakçı, Dazkırı, Evciler ve Kızılören ilçelerini kapsayan bir proje ile değerlendirilmesi konusunda Şube Müdürü Ahmet Karakaya‘a temennide bulundu

Belediye Hizmet Noktası Sorumlusu uğur Türk’te konu ile ilgili olarak şunları söyledi;

Başkanımız Saffet Acar’ın talimatı ile 01.01.2010 yılından bu yana Belediyemiz bünyesinde oluşturulan İşkur Hizmet noktasında bu görevi yürütmekteyim. İş Kur Hizmet Noktası olarak, Dinarda İş Başı Eğitim Programları üzerinde durulması ve Toplum Yararına Çalışma Projesinin de İl Müdürlüğümüzün gerekli girişimleri yaparak 2015 yılında tekrar başlatılması ve Bakanımız Sayın Veysel Eroğlu’nun konu ile ilgili gerekli yardımını bekliyoruz.” Dedi

Alınan bilgiye göre, Belediye ve İşkur İl Müdürlüğü olarak ilerleyen günlerde İşkurun Mobil Hizmet Noktaları ile ilgili tanıtım toplantısının Dinarda yapılması için karar alındığı öğrenildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.