AFYONKARAHİSAR VALİSİ TUTULMAZ DİNAR’DA

  • 15 Eylül 2017
  • 1.296 kez görüntülendi.
AFYONKARAHİSAR VALİSİ TUTULMAZ DİNAR’DA
AFYONKARAHİSAR VALİSİ TUTULMAZ DİNAR’DA
İlçeleri il merkezinden ayırmayan ve her zaman ilçelerin takipçisi olan Vali Tutulmaz, Dinar ilçesindeki ticaret ve sanayi alanındaki durum hakkında bilgiler almak ve il merkezi ile koordineli hareket etmek üzere Dinar Organize Sanayi Bölgesi toplantısına başkanlık etti.
Toplantıda Dinar Kaymakamı Mustafa Şahin, Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Ticaret Odası Başkanı Hakan Uyan ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundular.
Toplantıda Dinar Organize Sanayi Müdürü İbrahim Er’den organize sanayide faaliyet gösteren firmalar, talepler ve bu doğrultudaki ticaret hacminin yanında, OSB Müdürlüğü olarak girişimcilere ve mevcut fabrika sahiplerine verilen hizmetler hakkında bilgiler verdi.
Gündem maddelerinin görüşülmesiyle tamamlanan Dinar OSB toplantısının akabinde Vali Tutulmaz ve beraberindekiler Dinar ilçesinde inşaatı devam eden 200 Kişilik Anadolu Lisesi Kız Öğrenci Yurdu inşaatında incelemelerde bulundular. Daha sonra Dinar Kaymakamlığı tarafından lavanta imalatı yapılan işletmeyi inceleyen ve Kaymakam Şahin’den bilgiler alan Vali Tutulmaz, programın devamında Dinar OSB yerleşkesinde bulunan fabrikaları ziyaret ederek, fabrika yetkililerinin istek ve taleplerini dinledi. Vali Tutulmaz, Dinar’da ki programının sonunda Dinar yakınlarında elektrik üretimi yapılan Rüzgar Enerji Santralinde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.