ARMAĞAN KARDEŞLERDEN ÖĞRENCİLERE YEMEK İKRAMI

  • 03 Ekim 2015
  • 1.775 kez görüntülendi.
ARMAĞAN KARDEŞLERDEN ÖĞRENCİLERE YEMEK İKRAMI

armagankardeslerogrymk (1)

ARMAĞAN KARDEŞLERDEN ÖĞRENCİLERE YEMEK İKRAMI

Armağan kardeşler taşımacılıktan okul öğrencilerine öğle yemeği ikramı yapıldı.

İlçemiz de bulunan okullara öğrenci servisi yapan Armağan Kardeşler taşımacılıktan öğrencilere bir restoran da öğle yemeği ikramı yapıldı. Armağan Kardeşler firma yetkilisi Hasan ve Kadir Armağan tarafından 2015 – 2016 yılı eğitim öğretim sezonun açılması dolayısıyla öğrencilere verdikleri yemeğe, Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar da katıldı. Sıcak ve samimi atmosferde geçen programda Başkan Saffet Acar öğrenciler ile sohbet etti. Acar, Armağan Kardeşler özel öğrenci servisi yetkilisi Hasan Armağan dan çalışma aktiviteleri hakkında bilgi aldı. Öğle yemeği ikramı sonrasında Acar, öğrencilere eğitim hayatında, Hasan ve Kadir Armağan kardeşlere çalışmalarında başarılar diledi.

Hasan Armağan yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi; “İlçemiz okullarında öğrenci taşımacılığı yaptığımız yedi adet aracımız bulunmaktadır. 2015 – 2016 yılı eğitim ve öğretim sezonu başlamasıyla servislerimizde taşıdığımız öğrencilerimize Armağan Kardeşler olarak öğle yemeği ikramında bulunduk. Yapmış olduğumuz programa İlçemiz Belediye Başkanı Saffet Acar’da iştirak ederek bizleri sevindirdi, kendisine ve evlatlarını bize emanet eden tüm velilerimize teşekkür ederiz.”

armagankardeslerogrymk (2) armagankardeslerogrymk (3) armagankardeslerogrymk (4) armagankardeslerogrymk (5) armagankardeslerogrymk (6) armagankardeslerogrymk (7)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.