Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken’den Ziyaret

  • 07 Mayıs 2018
  • 523 kez görüntülendi.
Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken’den Ziyaret

Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken’den Ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdullah Bağırkan ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdullah Bağırkan, Meclis Başkanı Ahmet Acar, yönetim kurulu üyeleri Nedim Soyaltın ve Haluk Gürbüzer, Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken’i hoş geldiniz diyerek karşıladılar. Dinar Ticaret ve Sanayi Odasının binasının yetersiz kaldığını yeni bina yapılması gerektiğini ve Dinarımızda yapacakları yeni  projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

 Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, “Öncelikle hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın.” Dilek ve temennilerde bulunan Başkan Ülken sözlerine şöyle devam etti. Başkan Ülken; “  Dinar Ticaret ve Sanayi Odası binasının yeni bir binaya kavuşması için Başkanımız  Rıfat Hisarcıklıoğlu ile görüşürüz sunacağınız projelerde üst limit ne ise oradan ödenek çıkartırız önemli olan projeleriniz yer belli olduktan sonra paramız yetmez falan diye düşünmeyin ve misyoner düşünmek lazım ilk yaptığınızda büyük gibi görünür vatandaş derki Dinar’a çok mu lazımdı bu kadar büyük bir bina 10 sene sonra bu bina yetmemeye başladı demeye başlarlar o yüzden büyük bir bina yapılsın bu binaları sırtımıza sarıp götürmeyeceksiniz sonuçta bunlar kamu malı, Dinarın malı Dinar’da bir etkinlik olduğunda konferans solununuz da olur bizler üstümüze düşeni sizler için yaparız yanınızdayız tekrar hayırlı olsun.” Dedi

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bağıkan ve Yönetim kurulu üyeleri ziyaretten ve verecekleri destekten ötürü duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Hakan Ülken’e teşekkür ettiler. Dinarın kalkınması adına üzerlerine düşün görev ne varsa yapacaklarını belirttiler. Ziyaret toplu fotoğraf çekimleriyle son buldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.