Başkan Acar, Afyonkarahisar Altı Nokta Derneği Üyeleri İle İftarda Buluştu

  • 19 Haziran 2017
  • 974 kez görüntülendi.
Başkan Acar, Afyonkarahisar Altı Nokta Derneği Üyeleri İle İftarda Buluştu

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar tarafından Altı Nokta Körler Derneği Afyonkarahisar Şubesi üyelerine iftar yemeği verildi.

Dinar Belediyesi tarafından Belediye Kültür Merkezinde düzenlenen iftar yemeğinde buluşan Altınokta Körler Derneği Afyonkarahisar Şubesi üyeleri bir birleriyle tanışarak kaynaşma imkânı buldu. Daha önce de Sinanpaşa, Sandıklı ve Başmakçı’daki iftar programlarına katılan dernek üyeleri bu seferde Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ın davetlisi olarak Afyonkarahisar’dan Dinar’a geldiler.

Derneğe kayıtlı Dinarlı üyelerinde katıldığı iftar programında konuşan Türkiye Altı Nokta Körler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Atacan, üyelerin sorunlarıyla yakından ilgilenmek ve üyelerin birbirlerini daha iyi tanıyıp kaynaşmalarını sağlamak adına iftar programlarına katıldıklarını ifade ederek şöyle konuştu, “Böylece güzel bir kaynaşma ortamı ve imkanı bulduk. Ayrıca bütün üyelerimize tekerlekli beyaz baston ve konuşan saatleri hediye ettik. Uzak mesafede oldukları için bizlere ulaşamayan üyelerimizin yanlarına biz gidiyor ve ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Sayın belediye başkanımıza katkıları ve bizlerle birlikte olduğu için ve programımıza katılan üyelerimizle değerli ailelerine bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederiz. Altınokta ailesi olarak böyle güzel etkinliklerle bir arada olmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Acar: Her İhtiyacınızda Yanınızdayız

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar ise, bütün engelli derneklerinin her zaman yanlarında olduğunu, Altı Nokta Körler Derneğinin ise Afyonkarahisar’dan Dinar’a kadar gelip misafir olmalarına ayrıca sevindiğini söyledi. Her zaman derneğin yanında destekçi olacaklarını da belirten Başkan Acar, bu şekilde birlik ve beraberlik içerisinde açılan oruçlar herkesi bir birine daha da yakınlaştırdığını, herkesin diğer bir kardeşine sonuna kadar yardımcı olması gerektiğini söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.