BAŞKAN ACAR YILBAŞINI HUZUREVİNDE GEÇİRDİ

  • 31 Aralık 2015
  • 1.018 kez görüntülendi.
BAŞKAN ACAR YILBAŞINI HUZUREVİNDE GEÇİRDİ

hzreviylbasi (1)

BAŞKAN ACAR YILBAŞINI HUZUREVİNDE GEÇİRDİ

Belediye Başkanı Saffet Acar, Yılbaşını ilçemiz de bulunan Buhurcular Huzurevinde geçirdi.

Yılbaşı ve Buhurcular Huzurevinde ikamet eden ve kısa sıra önce vefat eden Birsen Vardarlı için Başkan Saffet Acar huzurevine ziyarette bulundu. Başkan Acar ve beraberinde; Bayanlar Meclisi Başkanı Günsel Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek, Yazı İşleri Müdürü Mehmet Kaşlı, Yazı İşleri Personeli Serkan Utku, Belediye Personeli Ülkü Tosun ve Belediye İlan Memuru Gazi Yılmaz taziye ziyaretinde hazır bulundu.

Belediye İlan Memuru Gazi Yılmaz tarafından okunan Kuranı Kerim ve akabinde yapılan dua ile tüm ebedi aleme intikal edenlerin, şehitlerimizin ve vefat eden huzurevi sakini Birsen Vardarlı’nın ruhu şad edildi. Huzurevi yönetimi tarafından taziye ziyaretine gelen misafirlere çeşitli ikramlar yapıldı. Başkan Saffet Acar’ın eşi Bayanlar Meclisi Başkanı Günsel Acar, binada ikamet eden tüm yaşlılar ile tek tek ilgilenerek hal ve hatırlarını sordu. Huzurevi Başkanı Aynur Toker yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini belirterek, huzurevinin son durumu hakkında Başkan Acar’a bilgi verdi. Alınan bilgiye göre, huzurevinde 25 yaşlı vatandaşın ikamet ettiği, vefat eden Birsen Vardarlı’nın da Buhurcular Huzurevinde yedi yıl kaldığı öğrenildi. Huzurevi sakinleri Belediye Başkanı Saffet Acar’dan huzurevi için bazı isteklerde bulundu. Acar, talepleri not aldırarak en kısa zamanda yapılması hususunda yetkili birim amirlerine talimat verdi. Yapılan ziyaret sonrasında Başkan Acar, Günsel Acar ve beraberinde bulunan heyet, bina yönetiminin ve yaşlıların yeni yıllarını kutlayarak huzurevinden ayrıldı.

hzreviylbasi (2) hzreviylbasi (3) hzreviylbasi (4) hzreviylbasi (5) hzreviylbasi (6) hzreviylbasi (7) hzreviylbasi (8) hzreviylbasi (9)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.