BAŞKAN ACAR’IN ÇAKIROĞLU İÇİN TAZİYE MESAJI

  • 23 Şubat 2015
  • 1.246 kez görüntülendi.
BAŞKAN ACAR’IN ÇAKIROĞLU İÇİN TAZİYE MESAJI

TAZİYE2

BAŞKAN ACAR’IN ÇAKIROĞLU İÇİN TAZİYE MESAJI

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Ege Üniversitesi’nde meydana gelen olaylarda Ülkü Ocakları Ege Üniversitesi Teşkilat Başkanı Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun hayatını kaybettiği saldırıyı kınadı.

Fırat Yılmaz Çakıroğlu için taziye mesajı yayınlayan Başkan Acar, “Bu ülkenin hür ve bağımsız olarak, birlik ve beraberlik içerisinde sonsuza dek yaşaması için mücadele veren bir yiğidimiz, öğrenim gördüğü Ege Üniversitesi’nde bölücü hainlerce katledildi. Bölücü hainler, bu ülkenin birlik ve bütünlüğü için, tek kişi kalana kadar davamızdan vazgeçmeyeceğimizi öğrenecekler. Bu canice saldırıyı kınıyor, şehit düşen Fırat Çakıroğlu kardeşime Yüce Allah’tan rahmet, başta kederli ailesi olmak üzere Türk Milleti’ne başsağlığı diliyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ömer yılmaz dedi ki:

    Mekanın cennet olsun kardeşim. Sen susmadın, sırtını dönmedin. Türklüğü savundun hep o kahpelere karşı. Yiğitliğin hiç unutulmayacak bu bil.

  2. Raif ÖZTÜRK Raif ÖZTÜRK dedi ki:

    Yüce Milletimizin geleceği demek olan Türk Milliyetçisi Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU kardeşimizi gençliğinin baharında kaybetmenin üzüntüsünü paylaşıyor, Ailesine, Yüce Milletimize ve Camiamıza sabırlar diliyorum. Ruhu şad, mekanı cennet olsun… Ülkücü bir genci katlederek, birlik ve kardeşliğimizi kundaklamaya çalışan bölücü şer odaklarını lanetliyorum…

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.