SAFFET ACAR, YILIN EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI ÖDÜLÜNÜ ALDI

  • 22 Ekim 2017
  • 1.005 kez görüntülendi.
SAFFET ACAR, YILIN EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI ÖDÜLÜNÜ ALDI

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği (KAMU-DER) tarafından tüm Türkiye çapında düzenlenen ankette yılın en başarılı belediye başkanı seçildi.

Genel Merkezi Ankara’da bulunan ve ülke genelinde 46 temsilciliği bulunan KAMU-DER tarafından yapılan araştırma sonucunda Başkan Acar, yılın en başarılı belediye başkanı ödülüne layık görüldü. KAMU-DER üyelerinin oylarıyla belirlenen ve siyaset, basın, hukuk ve sanat alanında ödüllerin de verildiği törene Başkan Saffet Acar eşi Günsel Acar ve Başkanlık Sekreteri Ülkü Tosun katıldı. Ankara Gür-Kent Otel’de düzenlenen törende Başkan Acar plaketini CHP İstanbul Milletvekili Zeynel Emre ve KAMU-DER Genel Başkanı Cevdet Baştuğ’dan teslim aldı.

Dinar için çalışmaya devam edeceğiz

Böyle bir ödüle layık görülmekten dolayı mutlu olduğunu belirten Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, “Şahsımı bu ödüle layık gören KAMU-DER’e teşekkür ediyorum. Dinar Belediyesi olarak bundan sonra da Dinarımızın daha da fazla gelişmesi ve kalkınması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.