Başkan Sarı Kabir Ziyaretine Gelen Vatandaşlar ile Bayramlaştı

  • 10 Ağustos 2019
  • 52 kez görüntülendi.
Başkan Sarı Kabir Ziyaretine Gelen Vatandaşlar ile Bayramlaştı

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Kurban Bayramı arefesinde de ilçemiz asri mezarlığına kabir ziyaretine gelen vatandaşlarımız ile bayramlaştı.

Yoğun bir kalabalığın olduğu arefe gününde Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Belediye Başkan Yardımcımız Muharrem Öztürk ve AK Parti Dinar İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Uysal ile birlikte asri mezarlığa vefat eden yakınlarını ziyarete gelen vatandaşlarımızın kurban bayramlarını kutlayarak tebrik etti. Başkanımız Nihat Sarı, Bombacı Mehmet Çavuş başta olmak üzere tüm şehit mezarlarını ve aile yakınlarının mezarını ziyaret etti. Asri mezarlık çevresi ve iç bölümünde trafiği koordine eden zabıta ekiplerimiz aynı zamanda çıkış bölümünde bekleyerek kuran ve dua okumalarını tamamlayan vatandaşlarımıza kurban bayramına özel olarak hazırlanan kurban kesim önlüğü, çöp poşeti ve belediye lokumlarının bulunduğu çantaları dağıttılar.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı, asri mezarlığa gelen vatandaşlarımız ile kısa sohbet ederek, onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.