Başkana Mesaj

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 55 YORUM
 1. Cengiz ÖLMEZ dedi ki:

  Çok Sevgili Saffet abim,değerli başkanım;
  Sizin de hassas olduğunuza inandığım bir konuda sizden bir dilegim var.
  Malum önümüzdeki gelen günlerden biri de 10 Kasım ,yüce Ata’mız Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıl dönümü.
  Atamızı anmak,devrimlerini yad etmek ve hayır dualarımızı okumak o gün, her yil olması gerektiği gibi boynumuzun borcu.
  Ve tabi tüm bunları,mezarı başında,ebedi istirahatgahı Anıtkabir de yapabilmek daha makbuldur.
  Her Türk’ünde dileği bu dur.
  Ve yine eminim ki bunu yapmak isteyipte yapamayan,imkanları ya da sosyal durumu buna müsade etmeyen bir çok Dinar’lı kardesim bacım,ağabeyim,amcam,teyzem vardır.
  Sizden ricam şu ki;
  Eger Belediyemizin de imkânları dahilinde ise bir ya da bir-kaç otobüs tahsis edip,bu imkânı olmayan öğrenci,engelli,memur,köylü,esnaf veya bunu gönülden isteyen kim varsa o hemşehrilerimi ANITKABİR’e yüce atamızı huzurunda,mezarı başında anmaya,hayır dualarinı etmeye imkan sağlayıp götürmeniz.
  Sevgi,saygı ve hürmetle.
  Cengiz ÖLMEZ

 2. sümeyra yılmaz dedi ki:

  Merhaba sayın başkanım. Ben Afyonda 4.sınıf tıp fakültesi öğrencisiyim. Tek seferlik öğrenci burslarınızdan bende almak istiyorum. Teşekkürler, iyi günler.

 3. Alime YIRTICI dedi ki:

  Merhabalar, Sayın Başkanım; Ben Dinar ilçesinin Yıprak Köyü’nde ikamet etmekteyim.Benim dile getirmek istediğim sorun şöyle: Öncelikle köyümüzde sayısı gün geçtikçe artan sokak köpeği sorunu var. Gerek köylü halkın evinden attığı bazıları,gerek de pazara gelen esnafın bıraktığı dile getirilen bu köpekler sokaklarda başıboş gezip aç kaldıklarında da köylünün tavuğunu yakalamak için saldırmaktadır.Durum böyle olunca da halk bu köpeklere olumsuz bakmaktadır.Hatta halk bazılarının tüfekle vurmak suretiyle hayatlarına son vermektedir.Ölen bu köpekler zaman zaman ortaklıkta kalıp diğer halkın sağlığını da oldukça olumsuz etkilemektedir. Bazı insanlar bunların birazını beslese de karınlarının çoğunu çöp kovaları veya yakaladıkları tavuk ya da leşlerle doyuran bu köpekler zamanla üreyip çoğalmaktadır. Bu köpeklerin mümkün olan en kısa zamanda kısırlaştırılması ve en azından birazının barınak vb. yerlere alınması gerekmektedir.

 4. Rümeysa dedi ki:

  Sayın Başkanım; Bu sene Dinar myo moda tasarım bölümünü kazandım fakat yurtlar kapatıldı. Apart bulamıyorum. Eğer ki hiç birşey yapılamayacaksa tekrar sınava hazırlanmak zorunda kalacağım. Belediye ilgileniyor, öğrenciler çaresiz kalınca deniliyor. Elimden sadece beklemek geliyor. Lütfen yardımcı olun

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.