Başkana Mesaj

 BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN NİHAT SARI’YA MESAJ ATABİLİRSİNİZ.

( YORUM YAZ KISMINDAN İSİM VE MAİL ADRESİNİZİ YAZMANIZ YETERLİDİR.)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Avatar Özge celik dedi ki:

  Sayın başkanım oncelikle goreviniz hayırlı uğurlu olsun. Dinarimizda kaldırım problemi cok büyük bir problem. Yaya ve bebek arabasi ile kaldırimda ya da çarşıda gezmek çok zor. Bu zorluk engelli vatandaşlarımız içinde geçerli tabi ki çünkü kaldirimlar da engelli rampasi adına hiç bir şey yok bu durumu bir an önce çözmenizi rica ediyorum. Bir başka konu da cumhuriyet meydanı gibi güzel bi park meydanindan bayanların da yararlanmasını istiyoruz. Sıcaktan bunalip çarşıda bayanlarin dinlenebilecegi hiç bir mekan yok cocuklarimizla hiç bir yerde oturamiyoruz lütfen bu konuya da bir çözüm bulabilir misiniz saygılar

  1. Avatar Dinar Belediyesi Editör dedi ki:

   Kaldırım çalışmalarımız devam ediyor.Duyarlılığınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.

 2. Avatar Tacettin Doğan dedi ki:

  Sayın başkanım öncelikle göreviniz hayırlı olsun. Dinarımızdaki bu sokak hayvanları konusunu halletmenizi bekliyoruz. 4 aydır görevdesiniz sözlerinizden birisi buydu. Akşamları yürüyüş yapamıyoruz sokak hayvanlarından ötürü lakin Allah’ın sessiz kulları olan sokak hayvanlarının da bir barınağa ihtiyaçları bulunmaktadır. Allah’ın sessiz kulları olan bu hayvanlarımıza en kısa sürede yaşanabilir standartlarda bir barınağa kavuşturacağınıza inancımız tamdır.

  1. Avatar Dinar Belediyesi Editör dedi ki:

   Sokak Hayvanları Rehabilitasyon merkezinin yer tahsisi yapıldı. İhale aşamasına geçildi. Duyarlılığınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.

 3. Avatar Asım dedi ki:

  Yıllardır suçıkan zaten köyüydü, güveç kalktı alkolde kalktı daha kötü oldu.

 4. Avatar Baki Günaydın dedi ki:

  Ben Konyada yaşayan bir Dinar’lıyım.Het zaman Marmarise giderken öğle yemeğini saat 12.00-12:30 gibi Suçınpark ta yemek üzere programımı yaparım.Bu defa gittiğimde öğle yemeğini saat 13.00 ‘ten önce veremeyeceklerini söylediler..Yolcular için zamanın ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz.Üstelik dünyanın her yerinde öğle yemeği 12.00-13.00 arasındadır.Tesislerde kahvaltı veriliyor diye öğle yemeğinin saat 13.00 den sonra verilmesini anlayamadım.

 5. Avatar yusuf çelik dedi ki:

  SAyın Başkanım
  Kendim Antalya da Gönlüm Dinar İlçemizde olup,Başkanlığınız döneminde en iyi hizmeti vereceğiniz kanatinde olup yonunuz açık Allah yar ve yardımcınız olsun.
  yusuf Çelik Antalya
  05359267411

 6. Avatar Alaaddin Özcan dedi ki:

  Merhaba Başkanım,
  Bir gün önce belediyenin suçıkan tesislerinde yaşadığımız hesap ödeme problemi ile ilgili olarak çözüm sağlamak adına göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı çok memnun olduk.
  Açıkçası hala şaşkınım. Çünkü ilk defa bir başkan ile konuştum. Bu yüzden de bir kusurum olduysa affınıza sığınırım. Hızlı Çözüm ve hizmet için gösterdiğiniz çabadan dolayı size ve ekibinize çok teşekkür ederiz..
  Bu nedenledir ki, Dinar halkının çok şanslı olduğunu düşünüyorum.
  Göreviniz ve aldığınız sorumluluk gerçekten çok ağır.
  Allah yardımcınız olsun.
  Ayrıca Başkan Yardımcısı sayın Muharrem ÖZTÜRK beye de ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

  Saygılarımı sunar, Başarılar dilerim.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.