Bayanlar Meclisi Tarafından İlçemiz Salı Pazarı Prefabrik Dükkan…

  • 25 Aralık 2014
  • 2.463 kez görüntülendi.
Bayanlar Meclisi Tarafından İlçemiz Salı Pazarı Prefabrik Dükkan…

bayanlarmcbrs7891

BAYANLAR MECLİSİNDEN ÇALIŞMA VE YARDIM ETKİNLİĞİ

Dinar Belediyesi Bayanlar Meclisi kurulduğu 2009 yılından bu yana, yaptıkları çalışma ve faaliyetleriyle yardıma muhtaç aile ve öğrencilere yardım yapmaya devam ediyor.

Bu yıl yani 2014 yılı yaz mevsiminde Bayanlar Meclisi Başkanı Günsel Acar öncülüğünde bayanlar tarafından örülen oyuncak bebekler ve satılan giysiler ile ilçemizden on üniversiteli öğrenciye burs verildi. Yardıma muhtaç ailelere de ayrıca yardım yapılmaya devam ediliyor. Alınan bilgiye göre, geçtiğimiz Pazartesi günü (22.12.2014) esnaf ve vatandaşlara satılan oyuncak bebeklerden elde edilen kazançla, ilçemiz Fen Lisesinde okuyan bir öğrencinin dershane parası karşılandı. Bayanlar Meclisi öğrenci ağırlıklı yardımlarına devam ederken, sosyal ve kültürel alanlarda da aktif faaliyet gösteriyor. Bayanlar Meclisi Günsel Acar öncülüğünde bayanlar meclisi tarafından ilçemizde vefat eden vatandaşların evlerine gidilerek ailelerine taziye ziyaretinde bulunuluyor. Bayanlar Meclisi tarafından ilçemiz Salı Pazarı prefabrik dükkanlar yanında bulunan konteynırda öğrenciler ve yardıma muhtaç aileler adına satış yapmaya devam ediliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. hatice dedi ki:

    GÜNSEL HANIMI TEBRİK EDİYORUM. EL EMEĞİ GÖZ NURU İLE YAPILAN BEBEKLER İÇİN VE BU BEBEKLERİ SATIP HAYIRLI İŞLERDE KULLANDIĞI İÇİN VE EMEĞİ GECEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM…

  2. vatandaş dedi ki:

    Allah sizden razı olsun bende kaç kere şahit oldum yaptığınız işlerden dolayı sizi tebrik ederim

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.