BİRİM AMİRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

  • 27 Ekim 2015
  • 1.178 kez görüntülendi.
BİRİM AMİRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

BİRİM AMİRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

Başkan Saffet Acar başkanlığında saat 17:30 da başlayıp gece geç saatlere kadar süren birim amirleri toplantısı, başkanlık makamında yapıldı.

birimamirtoplntsi26ekm (1)

Başkan Saffet Acar başkanlığında saat 17:30 da başlayıp gece geç saatlere kadar süren birim amirleri toplantısı, başkanlık makamında yapıldı.

Toplantıya; Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek, Veteriner Hekimi Oğuz Başkaya, Yazı İşleri Müdürü Mehmet Kaşlı, Muhasebe Müdürü M. Ali Özel, Fen İşleri Müdürü Ali Özdemir, İmar ve Şehircilik Müdürü Mestan Gürgün, Çevre Mühendisi Mustafa Şenyurt, Zabıta Müdürü H. Hüseyin Sarı, Gelirler Müdürü Feridun Erdal, İtfaiye Amiri Vedat Yılmaz, Atölye Amiri Atanur Sağlam, Suçıkan Tesis Amiri Selami Sezer, Kapalı Spor Tesis Amiri İbrahim Gökçe ve teknik personelden Ertuğrul Tuncoğlu, Serkan Utku, Ercan Menekşe, Murat Kartal ve Puantör Ali Özçelik katıldı.

Yetkili personelden faaliyet raporlarını teslim alan Acar, yaptığı inceleme sonrasında her birim ile tek tek istişarede bulundu.

2015 yılı yaz döneminde yapılan çalışmalar değerlendirilirken, 2016 yılında programa alınması planlanan projeler ise toplantıda istişare edildi. 10 Aylık bütçe olan 2015 yılı gelir gider muhasebesi yapılırken, önümüzdeki Kasım veya Aralık ayında 2016 yılının bütçe görüşmesi yapılacağı kararı alındı. Acar, bütçe ile ilgili raporların hazırlanmasını istedi. Yapılan toplantıda alınan bilgiye göre, Dinar Belediyesinin borcu olmadığı öğrenildi. Görüşmenin ilerleyen saatlerinde ise hayvan pazarı, sebze pazarı, otogar, kamulaştırma, yapılacak yollar, alınması gereken; itfaiye aracı, öncü araç, itfaiye aparatları, iş makinesi ve ayrıca şehir içi trafiği için zabıta müdürlüğü bünyesine zabıta trafik aracı alınması hakkında bilgi alışverişi ve istişarede bulunuldu.

birimamirtoplntsi26ekm (2) birimamirtoplntsi26ekm (3)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.