ÇALIŞMASI TAMAMLANDI

 • 05 Kasım 2015
 • 3.097 kez görüntülendi.
ÇALIŞMASI TAMAMLANDI

ÇALIŞMASI TAMAMLANDI

İlçemiz Ulu Cami’ye ait olan, Ulu Cami altı sıra dükkanlar yanında bulunan bay bayan tuvalet ve lavaboların tadilatı tamamlandı.

ulucamilavwc6

İlçemiz Ulu Cami’ye ait olan, Ulu Cami altı sıra dükkanlar yanında bulunan bay bayan tuvalet ve lavaboların tadilatı tamamlandı.

Bakım, onarım ve yenileme işlerinin bittiği tadilatta, Belediye Başkanı Saffet Acar beraberinde bulunan Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek ve Zabıta Müdürü Hasan Hüseyin Sarı ile birlikte inceleme ziyaretinde bulundu. Çalışmalarda; fayanslar yenilendi, elektrik ve su hatları değiştirildi, alüminyum kapı ve pencereler monte edildi, engelli tuvaleti ve bayanlar bölümüne abdest alma aparatları takıldı.

ulucamilavwc1ulucamilavwc2 ulucamilavwc3 ulucamilavwc4 ulucamilavwc5 ulucamilavwc6 ulucamilavwc7

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Ayhan Kalkan Ayhan Kalkan dedi ki:

  Teşekkürler başkanım Dinar’a yakışır bir VVC kazandırıldı.Umarım iyi kullanılarak zarar vermezler.Bir ikincisini de yolcular için uygun bir yere yaparsanız mutlaka iyi olur.örneğin opet boşluğu veya karşıya Hizmetleriniz İz bırakanlarda yer alacağı muhakkaktır ve asla unutulamaz.Saygılarımla

 2. Cengiz Tekekaya dedi ki:

  Ulu caminin yanındaki tuvalet Dinar’ımızın bir ayıbı idi.Avrupai bir tuvalet gördüm.her şey yerli yerinde mükemmel.Saffet beyi ve bu noktaya getirilmesinde emeği geçenleri kutluyorum.Bundan sonra orada görevli şahsın çabalarına kalıyor.Zabıtada sık sık kontrol etsin lütfen.Bir istekte bulunabilirmiyim.Dinar’ın en işlek yeri olan Opet’
  in bulunduğu yol kenarına böyle modern tuvalet yapılırsa iyi olmaz mı?

 3. Raif ÖZTÜRK Raif ÖZTÜRK dedi ki:

  Değerli hemşehrilerim, umuma ait tuvaletler bir kentin aynasıdır. Ulu camimiz merkez cami olması sebebiyle; bu tuvaletlerin böyle bir tadilata ihtiyacı vardı. Sayın Belediye Başkanımız üzerine düşeni yaptı. Allah razı olsun… Karabiber kardeşimizin ifade ettiği gibi bundan sonrası Dinarlılara ait. Dinarlıya düşen, kendilerine layık hale getirilen bu yeri korumak, temiz tutmak ve bilinçli kullanmaktır.
  Değerli Başkanım, başta Şehir Oto Gar umum tuvaleti ile Camlı Köşk Parkı tuvaleti de bakım ve tadilat beklemektedir. Dinar’ın yüz akı olması gereken bu iki mekanda da iyileştirmeye gidilmesini temenni ediyor, emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

 4. Vatandas dedi ki:

  Giris 25 kurus olmali , kesinlikle dunyanin heryerinde oyle .. yok oyle park yerine para verilmez bedava ,tuvalet bedava , belediye nasil elde edecek bazi imkanlari ..ufak tefek ek gelirleri olmali sehirlerin .

 5. karabiber dedi ki:

  Burasının eski halini bilen birisi olarak eski hali ile yeni halinin kıyaslanmasının mümkün olmadığını görmekteyim öncelikle emeği geçen herkesten ALLAH razı olsun ınsallah. Bundan sonrada en iyi şekilde kullanılması için ve korunabilmesi buraya gelişi güzel bir görevli değilde hem temizliğini en iyi şekilde yapacak hemde bence en önemlisi bilinçli bir kullanım sağlayacak yeterlilikte sorumluluk sahibi kişilere verilmesi en isabetlisi olacaktır sanırım.tekrar hayırlı olsun hemşerilerimize.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.