ÇETİNKAYA’DAN ACAR’A ZİYARET

  • 09 Nisan 2016
  • 961 kez görüntülendi.
ÇETİNKAYA’DAN ACAR’A ZİYARET

ÇETİNKAYA’DAN ACAR’A ZİYARET

Afyonkarahisar’a bağlı Bozhüyük Kasabası eski Belediye Başkanı ve 7 Haziran Genel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisisnden Milletvekili adayı olan Fatih Çetinkaya ve Afyon Net Haber Gaetesi Sahibi İlhan Kavak Dinar’a gelerek Belediye Başkanı Saffet Acar’a ziyarette bulundu. Çetinkaya ve Kavak Suçıkan Park tesislerinde Acar tarafından ağırlandı. Kısa süren görüşme sonrasında ziyaret sona erdi.

Fatih Çetinkaya Kimdir?;

Çetinkaya; “1979 yılında Devlet Demir Yolları işçisi bir babanın ve ev hanımı bir annenin ilk çocuğu olarak dünyaya geldim. 1993 yılında Afyon Merkez Ortaokulu’ndan,1996 yılında Afyon Lisesi’nden mezun oldum. Lisans eğitimimi 2004 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlayarak iş hayatına atıldım.

Afyonkarahisar’da Yonca Yem adlı şirkette çeşitli kademelerde 2009 yılına kadar görev yaptım. 2009 Mahalli İdareler Seçimleri’nde, Milliyetçi Hareket Partisi’nden, halkımın büyük teveccühüyle, 29 yaşında Türkiye’nin en genç belediye başkanlarından birisi olmak gururuyla Bozhüyük Belediye Başkanı olarak seçildim.

Evli ve biri kız biri erkek olmak üzere iki çocuk babasıyım. 2010 yılında girdiğim Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitim Giriş Sınavı’nı başarıyla kazanarak, Ankara Üniversitesi Taşınmaz Geliştirme Anabilim Dalı “KENT YÖNETİMİ” Bölümü’nde Yüksek Lisans (Master) eğitimime başladım. Aldığım eğitime belediye başkanlığı tecrübemi de ekleyerek birçok başarılı çalışmaya imza attım.

Yeni Büyükşehir Belediye Kanunu, kırsal ve yerel kalkınma projeleri, sosyo-ekonomik planlar, yerel yönetimlerin sorunları ve çözümleri konularında çeşitli dergi, gazete ve haber sitelerinde makaleler yazdım. Konuyla ilgili birçok tv programına katılarak birikimlerimi milletimizle paylaştım. Yerel yönetimler üzerine birçok seminer ve eğitim çalışmasına katıldım.”

fft-ctnkya

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.