CEZAEVİ PERSONELİNE VEDA YEMEĞİ

  • 22 Şubat 2016
  • 1.301 kez görüntülendi.
CEZAEVİ PERSONELİNE VEDA YEMEĞİ

CEZAEVİ PERSONELİNE VEDA YEMEĞİ

İlçemiz Isparta Yolu üzerinde bulunan Dinar T Tipi Kapalı ve Açık Cezaevi 2. Müdiresi Seval Öztürk ve tayini çıkan diğer personeller için Park Ala Konferans Salonunda veda yemeği düzenlendi.

Gerçekleşen programa; Belediye Başkanı Saffet Acar, Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Mutlu Tokmak, Adli personel, cezaevi personeli, Denetimli Serbestlik Müdürlüğü personeli ve Cezaevi izleme Kurulu Başkanı Mehmet Öztürk katıldı.

Dinar T Tipi Kapalı ve Açık Cezaevi 2. Müdiresi Seval Öztürk’ün Manisa’ya çıkan tayini ve diğer personeller için yapılan veda programında Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar bir konuşma yaparak, Seval Öztürk’e göstermiş olduğu görev nedeniyle teşekkür edip, yeni görev yerinde başarılar diledi. Acar, Müdire Seval Öztürk’e belediye ve cezaevi adına plaket takdim etti. Başkan Acar başka şehirlere tayinleri çıkan diğer cezaevi personellerine de teşekkür ederek başarılar temenni etti. Plaket töreni sonrasında program sona erdi.

cezaevi-vedayem (9) cezaevi-vedayem (2) cezaevi-vedayem (3) cezaevi-vedayem (4) cezaevi-vedayem (5) cezaevi-vedayem (6) cezaevi-vedayem (7) cezaevi-vedayem (10)cezaevi-vedayem (8)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.