Atatürk Mahalle Muhtarından Başkan Sarı’ya teşekkür

Atatürk Mahalle Muhtarından Başkan Sarı’ya teşekkür

Atatürk Mahalle Muhtarından Başkan Sarı’ya teşekkür

Atatürk Mahallesi Muhtarı Oktay Başoğlu mahallesine yapılan hizmetler dolayısıyla Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Belediyemiz tarafından Atatürk Mahallesinde yapılan kapsamlı parke taşı döşeme çalışmaları ve diğer hizmetler dolayısıyla Mahalle Muhtarı Oktay Başoğlu mahalle sakinleri adına teşekkür ziyaretinde bulundu.

Nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “İlçemizde tüm mahalle muhtarlarımız ile uyum ve işbirliği içerisinde çalışıyoruz. Tüm mahallelerimizde vatandaşlarımızın ve mahalle muhtarlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak belediyemiz imkânları doğrultusunda çözüme kavuşturuyoruz. Bu bağlamda Atatürk Mahallemizde kapsamlı bir parke taşı döşeme çalışması yaparak vatandaşlarımızın daha rahat bir şekilde ulaşım yapmasını sağladık. Mahalle Muhtarımız ve mahalle sakinlerimiz sağ olsunlar yaptığımız hizmetler dolayısıyla teşekkür ederek bizlere güzel dönüşler yapıyorlar. Amacımız Dinarımızın her mahallesine en iyi şekilde hizmetler götürmektir.” dedi.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!