Bugün, Erler Eczanesi Nöbetçidir.

Bağlar Mahallesi toplantımızı gerçekleştirdik

Bağlar Mahallesi toplantımızı gerçekleştirdik

Bağlar Mahallesi toplantımızı gerçekleştirdik

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı her mahalledeki vatandaşların sıkıntılarını ve sorunlarını dinlemek amacıyla düzenlenen mahalle toplantıları kapsamında kura sonucunda 2. Sırada çıkan Bağlar Mahallesinde mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

İlçemiz Bağlar Mahallesinde gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanımız Nihat Sarı ile beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Öztürk, Belediye Meclis Üyeleri Abdullah Yıldız, Veli Özcan, Belediye Birim Amirleri, Dinar Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Gürpınar, Bağlar Mahallesi Muhtarı Tarık Özdağ ve mahalle sakinleri katıldı.

Mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyen Başkan Sarı yaptığı konuşmasında, “Mahallelerimizi ziyaret ediyoruz. Burada amaç, muhtarlarımızın da katılımları ile mahallelerimizin sorunlarını yerinde öğrenmek ve vatandaşlarımızın bizlerden taleplerini bire bir almak. Güzel ve karşılıklı istişarelerde bulunduğumuz bir toplantı oldu. Mahalle sakinlerimizin sorunlarını dinledik ve gerekli notlarımızı aldık. Bağlar mahallemizde çalışmalarımız Pazartesi gününden itibaren ilgili birimlerimizce başlatılacaktır. İnşallah Dinarımızı her birlikte çok daha yaşanılır bir ilçe haline getireceğiz. Ben bu vesile ile muhtarımıza ve siz değerli Bağlar Mahallesi sakinlerine teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Mahalle sakinleri istek ve taleplerini gerekli birim amirlerine iletilmesinin ardından mahalle toplantısı son buldu.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!