Bugün, Sevinç Eczanesi Nöbetçidir.

Başkan Sarı, 2021 Aile Yılı tanıtım toplantısına katıldı

Başkan Sarı, 2021 Aile Yılı tanıtım toplantısına katıldı

Başkan Sarı, 2021 Aile Yılı tanıtım toplantısına katıldı

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Afyonkarahisar Valiliğince, kentte ilan edilen Aile Yılı projesi tanıtım toplantısına katıldı.

Tanıtım programına Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Orman ve Su İşleri Eski Bakanı Milletvekili Veysel Eroğlu, Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Mehmet Taytak, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Osman Alp, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı ve 2. ACM Başkanı F. Serdar Köken, AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Baro Başkanı Turgay Şahin, Vali Yardımcısı Mehmet Keklik, Kaymakamlar, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, İlçe Belediye Başkanları, İl Müdürleri, STK temsilcileri, Basın alanında faaliyet gösteren derneklerin temsilcileri ve basın mensupları katıldı.

Başkan Sarı, 2021 Aile Yılı Tanıtım Toplantısı sonrasında yaptığı açıklamasında, “Aile birliğinin korunması, aile değerlerinin yeniden canlandırılması, ailenin öneminin anlaşılması ve bu konuda farkındalık oluşturulması amacıyla başlatılan 2020 Sevgi Yılı’nın devamı olan 2021 Aile Yılı Projesi kamuoyuna tanıtıldı.

“Toplantı sonrasında yaptığımız görüşmeler verimli geçti.”

Toplantı sonrasında Eski Orman ve Su İşleri Bakanı ve milletvekilimiz Prof.Dr. Veysel Eroğlu ile Menderes Nehri Islahı Projemiz hakkında istişarelerde bulunarak projenin en kısa sürede başlayacağının sözünü aldık.  Akabinde ise Valimiz Gökmen Çiçek ve Milletvekilimiz Ali Özkaya ile yaptığımız görüşme neticesin de ilçemiz stadyumunun sentetik çim yapılması, etrafına yürüyüş yolları yapılması ve stadyumun tadilatı için çalışmaların en kısa sürede başlayacağının müjdesini aldık.Dinarımıza hayırlı olsun” İfadelerini kullandı. 

Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!