Bugün, Tok Eczanesi Nöbetçidir.

Başkan Sarı, “2021 Aile Yılı ziyaretlerimiz devam ediyor”

Başkan Sarı, “2021 Aile Yılı ziyaretlerimiz devam ediyor”

Başkan Sarı, “2021 Aile Yılı ziyaretlerimiz devam ediyor”

Afyonkarahisar Valiliğimiz tarafından başlatılan 2021 Aile Yılı Projesi kapsamında Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, AK Parti İlçe Başkanı İdris Er, MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan, Zabıta Müdürü Hasan Hüseyin Sarı ve Başkanlık makamı sekreteri Ülkü Tosun ile birlikte ilçemizde evlilik hayatlarında 50 yılı geçen çiftlerimize program dahilinde ziyaretlere devam ediyor.

 

Bugün ki ziyaretler kapsamında Toptepe Mahallesinden İsmail- Zekiye Çağlar (45 yıl), İncirli mahallesinden Apil- Cemile Altay (57 yıl), Stadyum mahallesinden Murat- Havva Arıkan (58 yıl) çiftine ve son olarak Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın anne ve babası Mehmet- Ayşe Sarı (57 yıl) çiftine ziyarette bulundu.

 

Mahalle muhtarlarının da hazır bulunduğu ziyaretlerde Belediye Başkanımız Nihat Sarı, çiftlerimize Suçıkan maketini hediye etmesinin ardından AK Parti İlçe Başkanı İdris Er ve MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan tarafından tebrik belgesi ve karanfil takdim edildi.

 

Ziyaretlerde ailenin yapısına ve evlilik ve yuvanın kurulması konularına vurgu yapan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Afyonkarahisar Valiliğimiz tarafından ilan edilen 2021 Aile Yılı Projesi” kapsamında, aile değerlerinin yeniden canlandırılması ve farkındalık oluşturulması adına ilçemizde mahallelerimizde evlilik hayatlarında 50 yılı geçen çiftlerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bugün ki ziyaretlerimizde annem ve babamın evliliklerinin 57.yılını kutladık. Başta annem ve babam olmak üzere çiftlerimize Rabbimden sağlıklı ve huzurlu ömürler diliyorum.” İfadelerini kullandı.


 

Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!