Bugün, Tok Eczanesi Nöbetçidir.

Başkan Sarı, '2021 Aile Yılı ziyaretlerimize devam ediyoruz'

Başkan Sarı, '2021 Aile Yılı ziyaretlerimize devam ediyoruz'

Başkan Sarı, '2021 Aile Yılı ziyaretlerimize devam ediyoruz'

Afyonkarahisar Valiliğimiz tarafından başlatılan 2021 Aile Yılı Projesi’nin “Evlilik ve Yuvanın Kurulması” başlığı kapsamında Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, AK Parti İlçe Başkanı İdris Er, MHP İlçe Başkan v. Adnan Güzeldal, Dinar Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Hüseyin Sarı ve Başkanlık makamı sekreteri Ülkü Tosun ile birlikte ilçemizde evlilik hayatlarında 50 yılı geçen çiftlerimize program dahilinde ziyaretlere devam ediyor.

Bugünkü ziyaretler kapsamında Emniyet Mahallesinden Bekir- Şükriye Kurt (50 yıl), Adliye mahallesinden Emin- Mürüvet Bal (67 yıl) ve Fatih mahallesinden Belediyemiz meclis üyesi Veli Özcan’ın babası ve annesi Bayram Ali- Vesile Özcan (68 yıl) çiftine ziyarette bulunuldu.

Mahalle muhtarlarının da hazır bulunduğu ziyaretlerde Belediye Başkanımız Nihat Sarı, çiftlerimize Suçıkan maketini hediye etmesinin ardından AK Parti İlçe Başkanı İdris Er ve MHP İlçe Başkan v. Adnan Güzeldal tarafından tebrik belgesi ve karanfil takdim edildi.

Ziyaretlerde ailenin önemine vurgu yapan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Afyonkarahisar Valiliğimiz tarafından ilan edilen 2021 Aile Yılı Projesi” kapsamında, aile değerlerinin yeniden canlandırılması ve farkındalık oluşturulması adına ilçemizde mahallelerimizde evlilik hayatlarında 50 yılı geçen çiftlerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Çiftlerimize Rabbimden sağlıklı ve huzurlu ömürler diliyorum.” İfadelerini kullandı.

 

Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!