Başkan Sarı Acı ve mutlu günlerinde halkımızın yanındayız

Başkan Sarı Acı ve mutlu günlerinde halkımızın yanındayız

Başkan Sarı Acı ve mutlu günlerinde halkımızın yanındayız

İlçemizde geçtiğimiz aylarda elektrikten kaynaklı çıkan yangın sonucu çatısı ağır hasar gören ailenin evi için Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı ekiplere talimat vererek gerekli çalışmaları başlattı.

Belediyemiz tarafından hasar gören evin çatısı için yenileme çalışması ve bina içinde hasar gören yerlerin tadilatının yapımı başladı.

Vatandaşlarımızın iyi ve kötü günlerinde yanlarında olmaya devam eden Belediyemiz, sosyal belediyecilik anlayışıyla bir aileye daha yardım elini uzattı.

"Acı ve mutlu günlerinde halkımızın yanındayız"

Mağdur ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olduklarını belirten Belediye Başkanımız Nihat Sarı, " İmkânlarımızın ölçüsünde, sosyal belediyecilik anlayışımızla vatandaşlarımıza el uzatmaya, onlara her konuda destek olmaya devam edeceğiz. Her zaman söylediğimiz gibi öncelik olarak insanı alan sosyal belediyecilik ilkesi ve anlayışıyla uzak yakın demeden bütün vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. Evi yanan ailemizle görüşerek hemen harekete geçtik. Yangında büyük zarar gören evin yeniden yuvaya dönüşebilmesi için ekiplerimiz tarafından çatısı yenileniyor ve hasar gören kısımlarda tadilat yapılıyor. Acı ve mutlu günlerinde daima halkımızın yanındayız. Ailemize bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, yenilenen evlerinde güle güle oturmalarını diliyorum" dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!