Bugün, Erler Eczanesi Nöbetçidir.

Başkan Sarı AK Parti Yerel Yönetimler Kadın Şurasına Katıldı

Başkan Sarı AK Parti Yerel Yönetimler Kadın Şurasına Katıldı

Başkan Sarı AK Parti Yerel Yönetimler Kadın Şurasına Katıldı

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığınca, Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın katılımıyla düzenlenen "Uluslararası Yerel Yönetimlerde 6. Kadın Şurası"na katıldı.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya toplantı katılımında Tatarlı Belediye Başkanı Şuayip Çiçek, Dinar AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gül Çağlı, Belediye Meclis üyesi Neşe Taşpınar eşlik etti.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı toplantı öncesinde AK Parti Genel Merkezine giderek Milletvekilimiz Ali Özkaya ile bir görüşme gerçekleştirerek ilçemizde yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi vererek yapacak olduğu çalışma ve projeler hakkında istişarede bulundu.

Toplantı sonrası ise ziyaretlerine devam eden Başkan Sarı, Milletvekilimiz Ali Özkaya ile birlikte Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Birol Ekici’yi ziyarette bulundu.  

Ziyaretler sonrası bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleşen toplantıya katıldık. Akabinde ise Milletvekilimiz Ali Özkaya ile birlikte Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Birol Ekiciyi ziyaret ederek Türkiye Belediyeler Birliğinden ilçemize hibe iş makinesi ve araç alımı konusunda istişarelerde bulunduk” dedi.Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!