Bugün, Sevinç Eczanesi Nöbetçidir.

Başkan Sarı birim amirleri ile değerlendirme toplantısı yaptı

Başkan Sarı birim amirleri ile değerlendirme toplantısı yaptı

Başkan Sarı birim amirleri ile değerlendirme toplantısı yaptı

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Belediye birim amirleri ile bir araya gelerek istişare ve değerlendirme toplantısı yaptı.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı birim amirlerinin talep ve isteklerini dinleyerek yapılması gereken çalışmalar hakkında talimat verdi.

Toplantı sonrasında Belediye Başkanımız Nihat Sarı, birim amirleri ve personeller ile koordineli bir şekilde çalıştıklarını belirterek yaptığı açıklamasında; “İlçemiz genelinde halkımıza yararlı hizmetleri ortaya koyabilmek için belediye birim amirlerimiz ile düzenli olarak bir araya geliyoruz. Dinarımız için daha güzel neler yapabiliriz anlayışıyla hizmet ediyoruz. Birim amirlerimiz ile projelerimizi konuştuk. Yapmış olduğumuz bu toplantılarda birim hizmetlerimiz hakkında bilgi alarak, yapılan işlerimizi kontrol ediyoruz. Vatandaşlarımıza daha hızlı hizmet sunmak adına faaliyete geçirdiğimiz WhatsApp ihbar hattımızda aktif bir şekilde çalışıyor. WhatsApp ihbar hattımızdan gelen şikayetleri birim amirlerimizin bulunduğu WhatsApp grubuna göndererek gerekli çalışmaları başlatıyoruz. Vatandaşlarımıza olumlu bir şekilde dönüş yapıyoruz. Daha kaliteli bir hizmet için gece gündüz demeden çalışıyor ve çalışmaya devam ediyoruz. Müdürlerimizin ve amirlerimizin şehre hizmet adına gönülden çalıştıklarını biliyorum ve çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

Toplantı istek ve temennilerin alınması ile sona erdi.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!