Bugün, Erler Eczanesi Nöbetçidir.

Başkan Sarı Daha güzel bir Dinar için çalışıyoruz

Başkan Sarı Daha güzel bir Dinar için çalışıyoruz

Başkan Sarı Daha güzel bir Dinar için çalışıyoruz

Dinar Belediye Başkanlığı ve Osman Gazi Elektrik Dağıtım A.Ş. iş birliği ile imzalanan protokol çerçevesinde ilçemizde bulunan elektrik telleri yer altına alınmaya devam ederken yer altına alınan yollardaki kaldırım, su kanalları ve bordür döşeme çalışmaları da aralıksız devam ediyor.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın talimatları doğrultusunda Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yer altına alınan yollardaki kaldırım, su kanalları ve bordür döşeme çalışmalarına hız verdi.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Yer ve bölge ayrımı gözetmeksizin şehir genelinin tümünde kaldırım, bordür ve su arıklarını yenileme çalışmalarını sürdürüyoruz. Şehrimizin her noktasında bir çalışmamız var. Cadde, sokak düzenlemelerine de ayrıca önem veriyoruz. Şehir genelinde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmamak için çalışıyoruz. Şehrimizde oluşan aksaklıkları giderip modern görünüme kavuşturmak için önce alt yapı olarak kanalizasyon hatlarını yenileyeceğiz, ardından tek tip kaldırım uygulamasına geçerek son olarak ise bütün ana cadde yollarımızı sıcak asfalta kavuşturarak daha modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde gerekli çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Daha güzel bir Dinar için çalışıyoruz.” dedi.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!