Bugün, Sevinç Eczanesi Nöbetçidir.

Başkan Sarı dan Yeni Yıl Kutlama Mesajı

Başkan Sarı dan Yeni Yıl Kutlama Mesajı

Başkan Sarı dan Yeni Yıl Kutlama Mesajı

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, 2020 yılını geride bıraktığımız bugün de yeni yılın sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennileriyle, yeni yıl mesajı yayımladı.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı mesajında; “Kıymetli hemşerilerim sevinç ve hüzünlerle iç içe geçen 2020 yılını geride bırakırken geleceğe ümitle bakacağımız yeni bir yılı karşılıyoruz. Göreve geldiğimiz gün içimizde var olan ilçemize hizmet etme aşkının aynı ilk günkü heyecanla 2021’de de devam edeceğine hiçbir hemşerimizin şüphesi olmasın. Hizmetlerle dolu geçen bu yılımızın ardından gurur duyarak söylüyoruz ki Dinarımız artık yepyeni bir görünüm kazanmıştır. Allah yeni yılda İlçemizde yapacak olduğumuz çalışma ve projelerde bizlere güç kuvvet versin. Malum bu yıl Covid-19 salgını dolayısıyla çok zor bir süreç atlatıldı. Umuyoruz ki inşallah en kısa sürede bu salgından ülke ve dünya olarak kurtuluruz.

Bu vesileyle 2021 yılının toplumsal huzurun olduğu bolluk ve bereketin eksik olmadığı, barış ve sevginin hüküm sürdüğü bir yıl olmasını temenni ederek başta Dinarlı hemşerilerim olmak üzere herkesin yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!