Bugün, Sevinç Eczanesi Nöbetçidir.

Bugün, Özdemir Eczanesi Nöbetçidir.

Başkan Sarı dan Yılbaşında Anlamlı Ziyaretler

Başkan Sarı dan Yılbaşında Anlamlı Ziyaretler

Başkan Sarı dan Yılbaşında Anlamlı Ziyaretler

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, 2019 yılının son saatlerinde anlamlı ziyaretler gerçekleştirdi.

Başkanımız Nihat Sarı, gerçekleştirdiği anlamlı ziyaretlerle gönülleri kazandı. İlk olarak huzurevini ziyaret eden ve burada kalan sakinlere hediyeler dağıtan Belediye Başkanımız Nihat Sarı huzurevi sakinleri ile uzun süre sohbet etti. Samimi ortamın oluştuğu huzurevinde birde eğlence programı düzenlendi. Eğlence programında Dinarlı Mahalli Sanatçılarımız Bekirler Orkestra tarafından huzur evi sakinlerine eğlenceli dakikalar yaşatıldı. 

Programda Buhurcular Huzurevi Yönetim Kurulu Başkanı Aynur Toker yaptığı konuşmasında, “Hepiniz bu 2020 yılına girerken bizleri mahcup etmediniz. Davetimize icabet ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederim. Bugünümüzde bütün yaşlılarımızla tüm Türkiye’ye sağlık, huzur ve mutlu günler diliyorum. Geldiğiniz için tekrardan teşekkür ediyor, Hayırlı geceler diliyorum” dedi.

Belediye Başkanımız programda yaptığı konuşmasında; “Belediye olarak düzenlemiş olduğumuz programa hoş geldiniz, şeref verdiniz. Acısıyla tatlısıyla iyisiyle kötüsüyle geride bıraktığımız 2019 yılında vatan için canını veren şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Gazilere sağlıklı uzun ömürler dileyerek umutla baktığımız 2020 yılında inşallah savaşların olmadığı annelerimizin ağlamadığı umutla dolu mutluluk ve bereketin hakim sürdüğü sevgi ve barışın olduğu bir yıl dileyerek hepinizin yeni yılını kutlar, sevgi, saygı ve en kalbi duygularımla hepinize hayırlı akşamlar dilerim.” dedi.

İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya ise yaptığı konuşmasında, “Böyle güzel bir akşamda bir araya gelmiş olduk. Bizleri bir araya getiren Huzurevi yönetimine bu programı düzenleyen Belediye Başkanımıza ve personeline, huzurevi personeline çok teşekkür ediyorum. İlçemizde böyle bir yuvanın olması böyle bir ocağın olması yaşlılarımızın misafir edildiği bir yerin olması bizim için büyük bir mutluluktur. Bizler sizlerin gölgesinde sizlerin sevgisiyle duasıyla görevlerimize hizmetimize devam ediyoruz. İnşallah umutla sevgiyle üzüntülerin olmadığı ülkemizin daha güzel yerlere geldiği yeni bir yıl dileyerek sizlere de sağlıklı uzun ömürler diliyorum.  Bu arada en önemlisi sağlık gerisi bir şekilde olur diye düşünüyorum.  Ben bütün protokol üyelerimizin ve huzur evi sakinlerimizin büyüklerimizin yeni yılını kutluyorum. Hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum.” dedi.

Buhurcular Huzurevinde gerçekleşen programa; İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya¸ Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Necip Kacar, İlçe Emniyet Müdürü Özgür Taşkın, Dinar Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Öztürk, MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan, MHP İlçe Başkan Yardımcısı Adnan Güzeldal, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İrfan Yüksel, Buhurcular Huzurevi Yönetim Kurulu Başkanı Aynur Toker ve huzurevi sakinleri katıldı. 

Huzur evi ziyaretinin tamamlanmasının ardından ise Dinar Devlet Hastanesi polikliniklerde kalan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Başkanımız Nihat Sarı, hastalara ve hastane personellerine karanfil takdim ederek yeni yıllarını kutladı.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!