Bugün, Tok Eczanesi Nöbetçidir.

Başkan Sarı, Dinamik Denetim Modeli toplantısına katıldı

Başkan Sarı, Dinamik Denetim Modeli toplantısına katıldı

Başkan Sarı, Dinamik Denetim Modeli toplantısına katıldı

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, İç İşleri Bakanlığınca yayınlanan Dinamik Denetim modeli genelgesi doğrultusunda İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya başkanlığında kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleşen değerlendirme ve bilgilendirme toplantısına katıldı.

Toplantıda denetimlerin şekli, grupları ve görev tanımları hususunda bilgilendirme yapıldı.

Toplantının akabinde ise İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve beraberindeki heyet ile normalleşme süreci takvimine göre faaliyetlerine başlayan lokanta ve kıraathanelerde denetim yapılarak maske, mesafe ve hes kodu sorgulama kurallarına uyulması hususunda uyarılarda bulunuldu.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı, toplantı sonrası yaptığı açıklamada; “İlçemizde normalleşme takvimi kapsamında uygulanacak olan Dinamik Denetim Modeli toplantısına katıldık. Toplantıda alınan kararların ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Toplantı sonrası ise faaliyete geçen işletmelerden lokanta ve kıraathanelere denetlemeler gerçekleştirdik. Esnaflarımıza hayırlı işler dileyerek maske, mesafe ve hes kodu sorgulama kurallarına dikkat edilmesi gerektiğini söyledik. İnşallah en kısa sürede bu salgından kurtularak sağlıklı günlere kavuşmak dileğiyle.” ifadelerine yer verdi.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!