Bugün, Sevinç Eczanesi Nöbetçidir.

Başkan Sarı, “Hiçbir virüs aldığımız tedbirden güçlü değildir”

Başkan Sarı, “Hiçbir virüs aldığımız tedbirden güçlü değildir”

Başkan Sarı, “Hiçbir virüs aldığımız tedbirden güçlü değildir”

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, İçişleri Bakanlığı genelgesi doğrultusunda ilimiz genelinde uygulanan maske takma zorunluluğu kapsamında alınan korona virüs önlemlerini yerinde kontrol ederek Salı pazarında esnaflarımızı ziyaret etti.

Korona virüs önlemleri kapsamında pazar yerlerinin giriş ve çıkışlarında belediyemiz zabıta ekipleri önlemlerini sürdürüyor. Pazar yerine maskesiz gelenlere maske veren zabıta ekiplerimiz vatandaşların ateşlerini ölçerek, el dezenfektanı kullanılmasını sağlıyor.

Ziyaret sırasında Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya Zabıta Müdürü Hasan Hüseyin Sarı ve Zabıta Amiri Şemsi Er eşlik etti.

Pazar esnafları ile sohbet eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın talep ve isteklerini aldı.

Alınan önlemleri yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Nihat Sarı, tedbirleri sıkı bir şekilde uyguladıklarını belirterek, “Esnaf kardeşlerimize hayırlı işler dilemek ve alınan önlemleri takip etmek amacıyla Salı Pazarı’nı ziyaret ettik. Maskeler, eldivenler, sosyal mesafe alanları, tezgâh aralıkları Pazar alanında titizlikle uygulanıyor. Bu önlemleri uyguladıkları için pazarcı esnafımıza ve görevli arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Belediye olarak, pazar alanında tek giriş ve tek çıkış yaparak, bu alanlarda; dezenfekte, maske dağıtımı ve ateş ölçerle kontrol uygulaması yapıyoruz. Vatandaşlarımızdan ricamız zorunlu olmadıkça kalabalık ortamlarda bulunmamalarıdır. Hiçbir virüs aldığımız tedbirden güçlü değildir” dedi.Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!