Başkan Sarı, “İlköğretim Haftası kutlu olsun”

Başkan Sarı,  “İlköğretim Haftası kutlu olsun”

Başkan Sarı, “İlköğretim Haftası kutlu olsun”

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, İlçemizde 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının başlaması nedeniyle düzenlenen “İlköğretim Haftası” kutlama programlarına katıldı.

Kutlama programı Cumhuriyet Meydanında İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş’ın Atatürk Anıtına çelenk bırakmasıyla başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Menderes İlkokulunda düzenlenen program ile devam etti.

Menderes İlkokulunda düzenlenen program Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladI. Günün anlam ve önemini belirten konuşmalar İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya ve Dinar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş tarafından yapıldı.

Günün anlam ve önemini belirten konuşmaların yapılmasının ardından şiir, orotoryo ve Yöresel halk oyunları gösterisi gerçekleştirildi.

Akabinde ise İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve beraberindeki heyet sınıfları gezerek öğretmenlerin ve öğrencilerin haftasını kutladı.

İlköğretim Haftası kutlama programına; İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Cumhuriyet Başsavcı v. Özkan Kıvradan, İlçe jandarma Komutanı Binbaşı Necip Kacar, İlçe Emniyet Müdürü Nihat Pulat, Ak Parti İlçe Başkanı İdris Er, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş, Ticaret Odası Başkanı Abdullah Bağırkan, Belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, Okul Müdürleri, daire amirleri ve öğrenciler katıldı.Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!