Bugün, Akçin Eczanesi Nöbetçidir.

Başkan Sarı Mahalle Toplantılarına Başlıyor

Başkan Sarı Mahalle Toplantılarına Başlıyor

Başkan Sarı Mahalle Toplantılarına Başlıyor

Belediye Başkanımız Nihat Sarı tüm mahalleleri gezerek vatandaşlarla buluşacak, talepleri dinleyecek, sorunları yerinde tespit edecek.

Mahalle Muhtarları ile 14 Ekim Pazartesi günü Saat 16:00 da Belediye Meclis Salonunda kısa bir toplantı gerçekleştirerek akabinde hangi mahalleden toplantıya başlanacağı ile ilgili kura çekimi yapılacak.

Mahalle toplantılarına Belediye Başkan Yardımcısı, Birim Müdürleri ve Belediye Meclis Üyeleri de katılacak.

Vatandaşların görüşlerini önemsediğini ve birlikte yönetim anlayışını 5 yıl boyunca en güzel şekilde yapma gayreti içerisinde olacaklarını belirten Belediye Başkanımız Nihat Sarı, ” Mahalle Toplantılarımıza başlıyoruz. Bu toplantılarımız biraz daha kapsamlı olacak. Çalışmalarımız kapsamında mahalle sakinlerimizle uzunca sohbetler edip, sorunlarını dinleyip, fikirlerini alacağız. Karşılıklı fikir alışverişi, problemlerin görüşülüp çözümlerin de birlikte bulunacağı güzel bir sohbet ortamında vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz.

28 mahallemizin birlikte gelişmesi, büyümesi ve birlikte zenginleşmesinin mücadelesini vereceğiz. Bu mücadeleyi verirken de en büyük destekçimiz vatandaşlarımız olacak. Hemşerilerimizle konuşarak, istişare ederek onların arzu ve isteklerini dinleyerek çözümü de yine birlikte bularak hizmetlerimizi gerçekleştirmiş olacağız. Vatandaşlarımızdan alacağımız güç ve destekle Dinarımızı daha yaşanabilir bir şehir konumuna getireceğiz. Mahalle Toplantılarının mahallelerimizin gelişimi ve sorunların çözümü noktasında verimli olacağına inanıyor, mahalle sakinlerimizin, yapacağımız toplantılara katılmalarını özellikle rica ediyorum” şeklinde konuştu.

Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!