Başkan Sarı, Menderes Nehri Projemiz İhaleye Çıktı

Başkan Sarı, Menderes Nehri Projemiz İhaleye Çıktı

Başkan Sarı, Menderes Nehri Projemiz İhaleye Çıktı

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın seçim beyannamesinde yer alan Menderes Nehri Islahı Projesi’nin ilk etabı için ihaleye çıkıldı.

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın girişimleri ve Milletvekilimiz Ali Özkaya’nın destekleriyle 2021 yılında yatırım programına alınarak 6 milyon Türk Lirası ayrılan Menderes Nehri Islahı projesi için ihaleye çıkıldı.

İhaleye çıkılması dolayısıyla Isparta Devlet Su İşleri 18.Bölge Müdürü Rahmi Şahin, Bölge Müdür Yardımcısı Nadir Abay ve Belediye meclis üyemiz Mürsel Aygün ile birlikte Menderes Nehri Projesinin ilk etabının yapılacağı alanda incelemede bulunan Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, inceleme sonrasında yaptığı konuşmada; “Göreve geldiğimiz günden itibaren hayalimdeki en büyük projelerden bir tanesi olan Menderes Nehri projemizin ilk etabının hayata geçmesi için ihaleye çıkıldı. Projemiz hayata geçtiğinde Dinarımızın simgesi olan Menderes Nehrimiz daha güzel bir görünüme kavuşacak ve etrafında vatandaşlarımızın keyifli bir şekilde zaman geçireceği yürüyüş yolları ve oturma alanları olacak. Projemizin hayata geçmesinde her türlü desteği sağlayan başta Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli’ye, Milletvekilimiz Ali Özkaya’ya, Afyonkarahisar Valimiz Gökmen Çiçek’e ve tüm emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. İlçemize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!