Başkan Sarı, “Milletvekilimiz Ali Özkaya’dan Projelerimize Tam Destek”

Başkan Sarı, “Milletvekilimiz Ali Özkaya’dan Projelerimize Tam Destek”

Başkan Sarı, “Milletvekilimiz Ali Özkaya’dan Projelerimize Tam Destek”

Milletvekilimiz Ali Özkaya ilçemizi ziyaretleri kapsamında Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya makamında ziyarette bulundu.

Milletvekilimiz Ali Özkaya’ya ziyaretlerinde AK Parti İlçe Başkanı İdris Er ve yönetimi eşlik etti.

Ziyaretin ardından Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Milletvekilimiz Ali Özkaya ve beraberindeki heyet ile birlikte İlçemiz Salı Pazarı’nda başlatmış olduğumuz revize çalışmalarını yerinde inceleyerek projemiz hakkında bilgilendirme yaptı.

BAŞKAN SARI, “MENDERES NEHRİ PROJEMİZ İLE SALI PAZARIMIZIN ETRAFI DAHA GÜZEL OLACAK”

Salı pazarında yapılan çalışmaların incelenmesinin akabinde pazar yerinin yanından geçen Menderes Nehri’ni inceleyen heyete Belediye Başkanımız Nihat Sarı proje hakkında bilgi vererek Menderes Nehri Projesinin hayata geçtiğinde Salı Pazarının etrafının güzel bir görünüme kavuşacağını belirtti.

Akabinde ise Bakanlık tarafından onaylanan Millet Bahçesi projesinin yapılacağı Düden’de yerinde inceleme yapılarak proje ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Milletvekilimiz Ali Özkaya ilçemizi ziyaretleri kapsamında belediyemize ziyarette bulundu. Ziyaret sonrasında Salı pazarımızda başlatmış olduğumuz revize çalışmalarını yerinde inceleyerek projemiz hakkında bilgilendirme yaptık. Akabinde ise Düden’in bulunduğu alana giderek yapılacak olan Millet Bahçesi projesi için yerinde incelemelerde bulunduk. Milletvekilimiz Ali Özkaya sağ olsun yaptığımız ve yapacak olduğumuz tüm projelere gerekli desteği sağlıyor. Desteklerinden ve ziyaretlerinden dolayı Milletvekilimize teşekkür ediyorum” dedi. 


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!