Bugün, Tok Eczanesi Nöbetçidir.

Başkan Sarı, Mimarlar ve İnşaat Mühendisleri ile bir araya geldi

Başkan Sarı, Mimarlar ve İnşaat Mühendisleri ile bir araya geldi

Başkan Sarı, Mimarlar ve İnşaat Mühendisleri ile bir araya geldi

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Dinar’daki mimarlar ve inşaat mühendisleriyle bir toplantı düzenledi.

Dinar Belediyesi meclis salonunda gerçekleşen toplantıda Belediyemiz İmar Müdürü Yusuf Narin ve imar personelleri de hazır bulundu. Toplantıda ilçemizde yeni yapılar ve çarpık kentleşmenin önlenmesi ile ilgili karşılıklı istişarelerde bulunuldu.

Dinarımızın büyümesi ve güzelleşmesi anlamında hep beraber taşın altına ellerini koyacaklarını ifade eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı toplantıda yaptığı konuşmada; “İlçemizde görev yapan günümüzü ve geleceğimizi birlikte inşa edeceğimiz mimar ve inşaat mühendisi meslektaşlarımız ile bir araya gelmekten mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. İlçemizde göreve geldiğimiz günden itibaren Dinarımızın modern bir görünüme kavuşması adına birçok güzel projeye imza attık. Dinarımızın görünüm olarak da güzelleşmesi adına yapılan projelere desteklerinden dolayı mimarlarımıza ve inşaat mühendislerimize teşekkür ediyorum. Mimarlarımızın ve inşaat mühendislerimizin yapmış olduğu projeler ve inşaatlar ile dinarımızın çehresi her geçen gün değişiyor. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde Dinarımızı daha modern ve daha yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz. İlçemize kazandırılmış olan projelerimiz hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerini kullandı.

Toplantıya katılan mimar ve inşaat mühendisleri Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya kendilerine fikirlerini ve görüşlerini sunma fırsatı verdiği için teşekkür ettiler.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!