Başkan Sarı, Muhtarlar Gününe özel düzenlenen toplantıya katıldı

Başkan Sarı, Muhtarlar Gününe özel düzenlenen toplantıya katıldı

Başkan Sarı, Muhtarlar Gününe özel düzenlenen toplantıya katıldı

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, hava şartlarından dolayı Hükümet Konağı Kaymakamlık Toplantı salonunda 19 Ekim Muhtarlar Gününe özel düzenlenen toplantıya katıldı.

Toplantıya; Kaymakam Selami Kapankaya, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Ak Parti Dinar İlçe Başkan Vekili Av. Kazım Binbir, CHP Dinar İlçe Başkan Vekili Mehmet Altıntaş, MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan, İYİ Parti İlçe Başkanı Oktay Sayın, Dinar Merkez Mahalle Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Gürpınar ve Muhtarlar katıldı.

Kaymakamlık toplantı salonunda başlayan toplantı, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı okunmasıyla devam etti.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı toplantıda yaptığı konuşmasında; “Muhtarlık mesleği kutsal bir meslektir. Rahmetli dedem başta olmak üzere rahmetli olan tüm muhtarlarımıza yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun. Sizlere de sağlıklı ömürler versin. 28 Mahalle muhtarımız ile bugüne kadar hiçbir problemimiz olmadı. Tüm muhtarlarımızın sorunlarına belediye imkanlarımız dahilinde çare bulmaya çalışıyoruz. Hatta bizler belediyede olmadığımızda muhtarlarımızın muhatap olabileceği Muhtarlık İşleri Müdürlüğünü hizmete açtık. Muhtarlarımızın istek ve taleplerini bizlere dilekçe yoluyla iletmesi için faydalı bir hizmet oldu. Muhtarlarımız ile mahalle toplantılarına başlamıştık. İki mahallemizde toplantımızı gerçekleştirdik. Pandemi sürecinden dolayı şu anda toplantılarımıza ara verdik. İnşallah en kısa zamanda pandemi süreci bittiğinde Sanayi Mahallemizde toplantımızı gerçekleştireceğiz. Toplantımızda mahallemizin istek ve temennilerini alarak belediye imkanlarımız doğrultusunda yerine getireceğiz.  Tüm mahallelerimizin rutin ihtiyaç ve taleplerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiğimize inanıyorum. Hiçbir muhtarımızın kalbini kırmadan elimizden geldiği kadar sorunlarını gidermeye çalışıyoruz. Tüm muhtarlarımıza başarılar diliyor, Muhtarlar Gününü kutluyorum.” dedi.

Konuşmaların tamamlanmasının ardından muhtarların istek ve temennilerinin alınmasıyla toplantı son buldu.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!