Bugün, Vitamin Eczanesi Nöbetçidir.

Başkan Sarı TOKİ 800 Konutta incelemelerde bulundu

Başkan Sarı TOKİ 800 Konutta incelemelerde bulundu

Başkan Sarı TOKİ 800 Konutta incelemelerde bulundu

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, TOKİ 800 Konutta incelemelerde bulundu.

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Öztürk ile birlikte TOKİ Şehit Ali İlhan Camiinde Cuma namazının kılınmasının ardından Fatih Mahallesi Muhtarı Tuncay Karagöz, TOKİ 2. Etap Site Yönetimi Başkanı Muhammet Ceylan, 800 Konut site yönetimi Müdürü Ensar Gökalp ve Camii İmam hatibi Mustafa Özdemir ile bir araya gelerek Cami de bulunan eksiklikleri yerinde inceledi.

Mahallenin ve sitenin eksiklikleri hakkında istişarelerde bulunulmasının ardından merdiven yönünden sorun yaşanan alana gidilerek yerinde incelemelerde bulunuldu. Alanda mahalle sakinleri ile de görüşen Belediye Başkanımız Nihat Sarı vatandaşlarımızın talep ve isteklerini aldı ve merdiven konusunda yardımcı olunacağının sözünü verdi.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı yaptığı incelemelerin ardından yaptığı açıklamada; “Fatih Mahallesi Muhtarımız Tuncay Karagöz ve mahalle sakinlerimizin talep ve isteklerini yerinde inceledik. Merdiven sorunu yaşanan alanda gerekli çalışmalarımızı yapacağız. Vatandaşlarımızın talep ve isteklerine önem veriyoruz.” dedi. 


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!