Başkan Sarı, üniversite öğrencileri ile bir araya geldi

Başkan Sarı, üniversite öğrencileri ile bir araya geldi

Başkan Sarı, üniversite öğrencileri ile bir araya geldi

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, 2021-2022 eğitim öğretim yılının başlamasının ardından okullara ziyareti kapsamında Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Dinar Meslek Yüksek Okulu öğrencileri ile bir araya geldi.

Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Dinar MYO Müdürü Dr. Ender Boykut, öğretmenler ve öğrencilerin bulunduğu ziyarette Belediye Başkanımız Nihat Sarı, öğrencilerin talep ve isteklerini dinledi.

Öğrencilerin talebi üzerine pandemi öncesinde belediyemiz tarafından üniversite öğrencilerine sağlanan ücretsiz öğrenci servisi uygulamasının bu yılda devam edeceğini müjdeleyen Belediye Başkanımız Nihat Sarı, "İlçemize üniversite okumak için çeşitli İl ve ilçelerden gelen değerli gençlerimizin talep ve isteklerini belediyemiz imkanları dahilinde karşılayacağız. Üniversite tercihi yapacak olan tüm öğrencilerimize buradan sesleniyorum.  Belediye olarak üniversite okuyan öğrencilerimize üzerimize düşen desteği vereceğimizi belirtmek istiyorum. İnşallah üniversitemize her gecen yıl daha fazla gencimiz gelerek eğitim görecek. Bu vesileyle başta öğrencilerimizin eğitim görmesinde büyük çaba harcayan öğretmenlerimize teşekkür ediyor, İlçemize eğitim görmeye gelen gençlerimize derslerinde başarılar diliyorum. “dedi


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!