Başkan Sarı, Vali Gökmen Çiçek ve Milletvekili Ali Özkaya'nın Dinar Programlarına katıldı

Başkan Sarı, Vali Gökmen Çiçek ve Milletvekili Ali Özkaya'nın Dinar Programlarına katıldı

Başkan Sarı, Vali Gökmen Çiçek ve Milletvekili Ali Özkaya'nın Dinar Programlarına katıldı

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya’nın Dinar’da gerçekleşen açılış ve ziyaret programlarına katıldı.  

HAYDARLI KASABASI OCAKLI MAHALLESİNE CAMİİ TEMEL ATMA TÖRENİ

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve protokol üyelernin katılımıyla ilk olarak Haydarlı Kasabasına bağlı Ocaklı Mahallesinde cami inşaatının temel atma töreni yapıldı.

AKÇAKÖY’DE ÇAY-DİNAR BÖLÜNMÜŞ YOL PROJESİ İNCELENDİ

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve protokol üyeleri Dinar ilçemiz için önemli bir bağlantı yolu olan Çay-Dinar bölünmüş yol projesini incelemelerde bulundular.

DİNARELLİ LAVANTA TESİSLERİ AÇILIŞ TÖRENİ

Dinar Kaymakamlığı tarafından 2015 yılında başlanılan proje kapsamında faaliyete giren Dinarelli Lavanta Tesislerinin açılışı gerçekleşti.

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve protokol üyeleri açılışı gerçekleştirdikten sonra Dinarelli Lavanta Tesislerinde incelemelerde bulundular.

Programın ardından Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ve protokol üyeleri lavanta bahçesinde hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

 

AKGÜN KÖYÜNDE KÖY MUHTARLARI İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİ

Programın devamında ise Muhtarlar Toplantısı (Dombay ovası) kapsamında Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve protokol üyeleri İlçemize bağlı Akgün Köyü Okulu binasında köy muhtarları ve köylüler ile bir araya gelerek muhtarların ve köylülerin talep ve isteklerini aldılar.

KADIN KÜLTÜR EVİ ZİYARETİ

Toplantının tamamlanmasının ardından Afyonkarahisar Valimiz Gökmen Çiçek'in önderliğinde tüm ilçelerimizde faaliyete geçen Kadın Kültür Evleri kapsamında ilçemize açılan Kadın Kültür evini inceleyen heyet kadınlarımızın el emeği çalışmaları yerinde incelediler.

İLÇE HALK KÜTÜPHANESİNİN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ

Kadın Kültür evi ziyaretinin tamamlanmasının ardından Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve protokol üyeleri ilçemizde uzun süredir belediyemiz hizmet binasında faaliyet gösteren İlçe Halk Kütüphanesinin Dinar Mehmet Çavuş Anadolu Lisesi’nin yanına inşa edilen Kültür evi binasına taşınması dolayısıyla yeni yerinde açılışını gerçekleştirdiler.

APAMEİA ANTİK KENTİ KAZI ALANI İNCELEME YAPILDI

Açılış ve ziyaretlerin ardından son Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve protokol üyeleri ilçemizde kazı çalışmaları devam eden Apameia Antik Kenti kazı alanında incelemelerde bulundu.

 

Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!