Başkan Sarı, Yaz Kış demeden Dinarımıza hizmet ediyoruz

Başkan Sarı, Yaz Kış demeden Dinarımıza hizmet ediyoruz

Başkan Sarı, Yaz Kış demeden Dinarımıza hizmet ediyoruz

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın talimatları doğrultusunda belediyemiz ekipleri tarafından ilçemizin birçok noktasında çalışmalar devam ediyor.

“BORDÜR VE KALDIRIM ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”

İlçemiz Dörtyol Mahallesinde ekiplerimiz tarafından ihtiyaç duyulan güzergâhta kaldırım için zemin hazırlıklarının tamamlanmasının ardından bordür çalışması tamamlanarak kaldırım yapım çalışması başladı.

“MAHALLELERİMİZDE OT BİÇME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR”

İlçemiz Konak Mahallesinde ise Park ve bahçe ekiplerimiz ot biçme çalışmalarını sürdürüyor. Ot biçme çalışmaları program dâhilinde ilçemizin tamamında gerçekleştirilecek.

“İTFAİYE MAHALLEMİZE YENİ SU KANAL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR”

İlçemiz İtfaiye Mahallesinde başlatılan Su kanalı yenileme ve su kanalı ihtiyacı olan noktalarda yeni su kanal yapım çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ediyor. Su kanalı yapım çalışmalarının tamamlanması ile birlikte yağışlarda su kanalında ve yollarda su birikmesi ve taşması sorunu ortadan kalkmış olacak.

Yaz kış demeden ilçemizde çalışmaların devam ettiğini ifade eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Kaldırım çalışmalarımız, temizlik çalışmalarımız ve İtfaiye mahallemizde yeni su kanalı yapım çalışmalarımız devam ediyor. Amacımız Dinarımıza en iyi ve en etkili şekilde hizmet vermektir. Yaptığımız hizmetlerin karşılığında vatandaşlarımızdan aldığımız güzel dönüşler bizleri mutlu ediyor ve çalışma heyecanımızı artırıyor. İnşallah vatandaşlarımıza en güzel şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz.” dedi.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!