Bugün, Sevinç Eczanesi Nöbetçidir.

Bugün, Özdemir Eczanesi Nöbetçidir.

Başkan Sarı Yeni Eğitim Öğretim Yılı Ziyaretlerine Başladı

Başkan Sarı Yeni Eğitim Öğretim Yılı Ziyaretlerine Başladı

Başkan Sarı Yeni Eğitim Öğretim Yılı Ziyaretlerine Başladı

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, sabah saatlerinde okullara ziyaret gerçekleştirerek 2019-2020 yeni eğitim öğretim yılını tebrik etti.

Yeni eğitim ve öğretim yılının ilk haftalarını öğrencilere ayıran Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, sabah saatlerinde Dinar Anadolu Lisesi, Atatürk Ortaokulu, Cengiz Topel İlkokulu,Yunus Emre İlkokulu, Yeniyol İlkokulu, İmam-hatip Lisesi, Gevher Nesibe Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, Mehmet Çavuş Anadolu Lisesi, Fen Lisesi, Hürriyet İlkokulu ve Sermaye Piyasası Kurulu Yatılı Bölge Ortaokuluna ziyaret gerçekleştirerek 2019-2020 yeni eğitim öğretim yılını tebrik etti. Yeni eğitim ve öğretim yılının açılması ile okullara ziyaretlere başlayan Başkan Sarı, öğretmenler ve idarecilerle sohbet ederek okulların eksikleri ve ihtiyaçları ile ilgili bilgi aldı.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı yaptığı yeni eğitim öğretim yılı hakkındaki konuşmasında, “2019-2020 yeni eğitim ve öğretim yılınızı tebrik eder; bu yıl tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize üstün başarılar işlerinde derslerinde Allah’tan kolaylıklar dilerim. Okumak, okutmak, öğrenmek ve öğretmek ilim öğrenmek, ilim öğretmek hayatınızda yaptığınız en kıymetli şeydir. Geleceğe kendimizi hazırlamak okumanın kıymetini bilmekten geçer bizler kendimizi okula ne kadar verirsek ne kadar okumayı seversek o kadar gelecekte başarılı oluruz. Belediye olarak her zaman eğitimin yanındayız. Okullarımızın eksik ve ihtiyaçları konusunda belediye olarak ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Okullarımıza asla ve asla siyaseti sokmayacağız. Bu öğretmenler bizim öğretmenlerimiz bu öğrenciler bizim öğrencilerimiz. Sizler için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Bu duygu ve düşünceler ile tekrardan tüm öğretmen ve öğrencilerimizin 2019-2020 yeni eğitim ve öğretim yılını kutluyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!