Bugün, Erler Eczanesi Nöbetçidir.

Başkan Sarı, Yeni Yıl öncesi çalışmaları yerinde inceledi

Başkan Sarı, Yeni Yıl öncesi çalışmaları yerinde inceledi

Başkan Sarı, Yeni Yıl öncesi çalışmaları yerinde inceledi

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Belediye Başkan Yardımcımız Muharrem Öztürk, Belediye Meclis üyelerimiz Veli Özcan ve Abdullah Yıldız ile birlikte ilçemizde devam eden çalışmaları ve tamamlanan çalışmaları inceledi.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı Dörtyol güzergâhında devam eden yol genişletme ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi. Çalışmaları incelerken Dörtyol Mahallesi Muhtarı Ali Besleri ziyaret etmeyi de ihmal etmedi.

Muhtar Ali Besler ile bir süre sohbet eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı Dörtyol mahallesinde yapılacak olan çalışmalar hakkında istişarede bulunarak muhtarımızın istek ve taleplerini aldı.

Akabinde ise çalışmaları incelemeye devam ederken mahalle esnafı ile de bir süre sohbet ederek çalışmalar hakkında vatandaşlarımıza bilgi verdi.

Başkan Sarı çalışmaları inceledikten sonra yaptığı açıklamada; “İlçemiz de her noktada vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Dörtyol Mahallemize yakışır bir kaldırım uygulaması yapıyoruz. İlçemizin her yerinde uygulayacak olduğumuz tek tip kaldırım ile vatandaşlarımız daha rahat bir şekilde yürüyebilecek. İnşallah vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.


 

 

Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!