Bugün, Sevinç Eczanesi Nöbetçidir.

Başkan Sarı, “Yol Medeniyettir”

Başkan Sarı, “Yol Medeniyettir”

Başkan Sarı, “Yol Medeniyettir”

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Yol medeniyettir anlayışı ile ilçemiz Dörtyol mahallesinden başlatmış olduğu asfalt serim çalışmaları devam ediyor.

Asfalt serim çalışmaları kapsamında belediyemiz ekipleri tarafından lise caddesi ile kuaförler caddesi arasında bulunan parke taşlarının söküm işlemlerinin tamamlanmasının ardından asfalt serim çalışmaları ılıcaya kadar devam edecek.

Yapılan asfalt serim çalışmaları hakkında bilgi veren Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Asfalt serme işlemini gerçekleştirmeden önce alt yapı zeminini çok iyi şekilde hazırlatarak yeni asfaltın yüksekliğini yolun zemin durumuna göre 10-15 cm’ye kadar çıkardık. Böylece ilçemizde eskiden olduğu gibi yama ile kapatma yerine kalıcı bir asfaltı hayata geçirmeyi ve şehrimizde daha akıcı bir trafik oluşturmayı hedefliyoruz.

Yol medeniyettir anlayışı ile başlatmış olduğumuz yol genişletme çalışmalarımızı kalıcı ve modern bir asfalt serme ile taçlandırıyoruz. İnşallah ilk etapta Asfalt çalışmalarımız ılıcaya kadar devam edecek. Parke taşı olan yollarımızda ise parke taşları söküm işlemlerimiz aralıksız bir şekilde devam ediyor. Ayrıca asfalt attığımız ve atacak olduğumuz yolların kaldırımlarını da düzenleyerek vatandaşlarımızın rahat bir şekilde yürüyeceği şekilde inşa edeceğiz.” dedi.
Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!