Başkan Sarı, Zafer Kalkınma Ajansından aldığımız hibenin sözleşmesi imzalandı

Başkan Sarı, Zafer Kalkınma Ajansından aldığımız hibenin sözleşmesi imzalandı

Başkan Sarı, Zafer Kalkınma Ajansından aldığımız hibenin sözleşmesi imzalandı

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Suçıkan Park Tesislerinde başlatılan revize çalışmaları kapsamında otelin tekrardan faaliyete geçmesi için başlattığı çalışmalar sonuç verdi.

Zafer Kalkınma Ajansına Suçıkan Park Otelin yeniden restore edilerek hizmete açılması adına başvurulan projenin onaylanması ile birlikte otelin restore edilmesi için Zafer Kalkınma Ajansı tarafından projemize 1 milyon 417 bin lira hibe verildi.

Projemize verilen hibenin ardından Zafer Kalkınma Ajansı İzleme Uzmanları Ahmet Sever ve Vahit Akyol ve Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı bir toplantı gerçekleştirdiler.

Toplantıda; Suçıkan Park Otel’in restorasyonu için verilen hibe desteğinin sözleşmesi imzalanarak ihale sürecinin başlaması ve devamındaki süreç ile ilgili istişare ve bilgilendirme yapıldı.

Toplantı sonrasında bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Dinarımızın simgesi olan Suçıkan Park Tesislerinde başlattığımız revize çalışmalarımız kapsamında Suçıkan Park Otelimizi tekrar faaliyete geçirmek için Zafer Kalkınma Ajansına projemizi sunduk. 1 Milyon 417 bin lira hibe verilmesi ile birlikte Zafer Kalkınma Ajansı yetkilileri ile ihale süreci ile ilgili görüşmemizi gerçekleştirdik. Projemize desteğin verilmesinde emeği geçen Afyonkarahisar Valimiz Gökmen Çiçek’e, Milletvekilimiz Ali Özkaya’ya ve tüm emeği geçenlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah Otelimiz Dinarımıza ve Suçıkanımıza yakışır bir hale gelerek vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır. İlçemize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!