Başkan Sarı’dan Ahilik Haftası’nda anlamlı ziyaretler

Başkan Sarı’dan Ahilik Haftası’nda anlamlı ziyaretler

Başkan Sarı’dan Ahilik Haftası’nda anlamlı ziyaretler

Ülkemizde 13-19 Eylül tarihleri arasında kutlanan Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı bir dizi anlamlı ziyaretler gerçekleştirdi.

Ziyaretlerde Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya Zabıta Müdürü Hasan Hüseyin Sarı ve Başkanlık Makamı sekreteri Ülkü Tosun eşlik etti. 

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, ziyaretler kapsamında ilk olarak ilçemizde Kasaplık mesleğini yıllardır icra eden Ali Gürbüzer’i işyerinde ziyaret ederek hayırlı işler dileyip Ahilik haftası anısına plaket takdim etti. 

Akabinde ise Terzilik mesleğinde yıllardır emek veren Necati Erturan’ı iş yerinde ziyaret ederek Ahilik haftasını kutlayarak günün anısına plaket takdim etti. 


Devamında ise İlçemizde yıllardır sarraflık yapan Fikri Cengiz’i iş yerinde ziyaret etti. 


Son olarak ise yıllardır nakliyecilik mesleğini sürdüren Mehmet Coşar’ı ikamet ettiği evinde ziyaret ederek ahilik haftasını kutlayan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Ahilik Haftası kapsamında ilçemizde yıllardır mesleklerini icra eden Esnaflarımızı ziyaret ederek işlerinde kolaylıklar dileyip sağlıklı bir hayat geçirmelerini temenni ettik. Belediye olarak her zaman esnaflarımızın yanındayız. Tüm esnaflarımıza bol ve bereketli kazançlar diliyor, Ahilik Haftalarını kutluyorum”dedi.
 .

Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!